Merkury Market – RECENZIE A SKÚSENOSTI
Merkury Market je zameraný na rôznorodosť produktov pre zariaďovanie interiérov a stavebných materiálov. Aktuálne nájdete ich predajne takmer v každom regióne Slovenska. Vrátane veľkého množstva produktov ponúkajú aj inšpirácie na zariaďovanie.
- Zákaznícka linka: 051 749 80 03
- E-mail: info@merkurymarket.sk
- Aktuálne zľavy TU
| 5 hviezdičiek | 7% | |
| 4 hviezdičky | 0% | |
| 3 hviezdičky | 0% | |
| 2 hviezdičky | 1% | |
| 1 hviezdička | 92% |
Merkury Market je zameraný na rôznorodosť produktov pre zariaďovanie interiérov a stavebných materiálov. Aktuálne nájdete ich predajne takmer v každom regióne Slovenska. Vrátane veľkého množstva produktov ponúkajú aj inšpirácie na zariaďovanie.
95 recenzií k Merkury Market – RECENZIE A SKÚSENOSTI
-
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Tovar údajne skladom dodaný až po 30 dňoch…
Neschopní personal, zlý prístup
(0) (0) -
Pozitíva: Žiadne pozitiva
Negatíva: Uplne nepouzitelny tovar, zničeny v sklade
Tovar som dostal s dierou v doske a rozbitym sklom
(2) (0) -
Najhorší pán objednala som 2ks stolíky a jednu stoličku a už čakáme od 19.12
(1) (0) -
Pozitíva: Pozitívumom je,že vôbec poslali objednaný tovar.
Negatíva: Zaplatený nábytok zadržiavajú na pobočkách do poslednej chvíle.
Vôbec neodporúčam. Nakúpili sme tovar za vyšše 2000€. Objednaný nábytok zadržiavali na pobočke v MI,v posledný deň pred uplynutím dodaciej lehoty poslali. Z balíkov mi chýbali 2+2 malé montážne diely (cena za cca. 1€),kvôli tomu som nevedel zakúpený nábytok poskladať. Na emaily ne odpovedajú.
Chýbajúce diely som dal vysústružiť čím mi vznikol ďalší výdavok 15€.
Ich to ale vôbec nezaujíma, hlavná vec že si objednal,a zaplatil.(2) (0) -
Negatíva: Najhorší obchod
Tu už nikdy viac. A dávam -5 !!!! 17.12.2025 som objednala policu, ktorá mala byť doručená do 14 pracovných dní teda do mesiaca. Objednať sa nedá inak len tak že sa zaplatí dopredu. Máme 30.1.2026 a o polici ani chýru.hlavne že na stránke je stále vedená ako novinka…keď vypršal termín doručenia bolo mi oznámené že termín nestihnú a že buď mi vrátia peniaze alebo môžem počkať a dajú zľavu 10%. Pán na zákazníckej linke mi povedal a poslal vyjadrenie že mi ju doručia do 30.1.tak som čakala…a čakám doteraz. Neviem načo chcú peniaze dopredu keď vedia že tovar nemajú….to je veľmi čudné podľa mňa… Bol niekto v podobnej situácií? Bol ten tovar vôbec doručený a za akú dobu…. ďakujem….
(1) (0) -
Negatíva: eshop, spôsob komunikácie
Objednal som si cez eshop v novembri lamely na stenu. Neboli ideálne ale rozmerovo sa najviac približovali k tomu čo som chcel. Stav v eshope bol Dostupné, dodanie 5 pracovných dní. Po vyše týždni prišiel prvý email, že termín dodania sa posúva. 2 dni pred uplynutím nového termínu prišiel ďalší email o posune dodania, potom zas ďalší. Keď už sa blížil termín dodania z 3 emailu, tak som písal v akom stave je moja objednávka. Odpoveď začínala slovami: Radi vám oznamujeme, že termín dodania bude … = ďalší posun. To už som nevydržal a odpísal, že to nemyslia vážne, či si mám tovar znovu objednať, keďže v eshope stále majú informáciu, že je dostupný a odoslanie zo skladu je do 5 pracovných dní. Takisto, že tovar majú dostupný na predajňach. Tak nech ho z tých predajní stiahnú a pošlú mi ho. Do hodiny som dostal mail automat, že už sa tovar balí. Pri dodaní tovaru mi vodič prepravnej spoločnosti povedal, že sa ani nečuduje kedy mi prišiel tovar. Že v decembri doručoval bazény objednané na začiatku leta. Takisto môj tovar nakladal v predajni v meste, kde bývam a viezol ho do predajne v ďalšom meste aby ho na druhý deň v tej predajni znovu naložil a doviezol ku mne. Proste logistika, že to človek nevymyslí. Z eshopu už nikdy nič neobjednám. A skôr som zvažoval resp. ešte stále zvažujem podanie podnetu na SOI, lebo sa podľa jedná o zavádzanie zákazníka. Chápem, že je to korporát a takáto recenzia ich nerozhodí, ale možno SOI by už trochu mohla. I keď si myslím, že ani pokuta ich v tomto nezastaví a budú v týchto praktikách pokračovať.
(3) (0) -
Negatíva: Lenivý neochotná zamestnanci, na oddeleniach nikoho niet
V Trenčíne sme kupovali dekoračný záves, kde bol kraj poškodený. Predavačka nebola ochotná dať druhý že musíme brať poškodený, alebo mala iné balenie ale bolo tam o 40 cm viac, ktorý sme museli kúpiť hoci sme toľko nepotrebovali. V Poprade nebol zamestnanec ochotný nám dať rašelinu, lebo trebalo vonku trochu uvoľniť tie vrecká lebo boli prilepene k sebe, nepochodili sme. Neodporúčam nakupovanie.
(3) (0) -
Negatíva: Negatívna skúsenosť
Milé vedenie MM, nech sa nikto nehnevá, ale taká neochota a prehananie zakaznikov z jedného pavilonu do druhého, zákazníci nie su dostihové kone. 3x nas prehnali kvoli jednemu po*ratému difuzeru, neviem čo tam robia Vaši zamestnaci, ale pokiaľ neovladaju čo majú na svojom pavilóne-pracovisku, tak ich buď vyškolte, alebo tam nemajú ço robiť. Nie my zakaznici sme tu pre nich, ale v prvom rade zamestnaci by mali byť pre zakaznika, sú tam nielen preto aby poradili, ale aj trocha ochoty by bolo fajn a nie arogantná slečna nás vysielal oproti. S plucami na rukach kvoli jednému difuzeru? 3x hore, dole ako u debilov. Nakoniec ma toto prestalo bavit, zašla som ku konkurencii, kde boli ochotní predavači a spravanie uplne ine ako v MM. Ak predavaci nevedia aký sotiment v danom pavilóne predávajú, tak ich preškolte, inak tam nemajú čo robit.
Ak chce niekto schudnúť, zajdite si do MM, tam Vás poprehaňajú a ešte sa budu správať, ze veď preco ich vobec zaťažujete.
Nikdy viac.(3) (0) -
Negatíva: Hotová katastrofa objednáte tovar mešká vám niesú schopný vám zavolať nezdvihajú vám telefón neriešia svami nič.
Čistá katastrofa s merkury market nikdy v živote nič neobjednať.
(4) (0) -
Pozitíva: Ziadne
Negatíva: Zavadzanie zakaznika
Pri objednávke máte možnosť dodania tovaru na sklad tj.21 prac dní alebo kuriérom do 5 prac. dní s príplatkom. Zaplatíte príplatok a oni Vám pošlú email že do 5 prac. dní máte tovar. Nakoniec čakáte 21 dní na dodanie na sklad a ešte plus 5 dní na kuriéra. Posledný krát som využíval online shop merkury market. Dodanie z Číny je rýchlejšie. Komunikácia s e-shopom katastrofa. Nikdy viac
(1) (0) -
Neodporúčam.predavaju tovar čo nemajú vôbec.neochota.nedodržia termini.je to najhorší obchod z ktorého môže človek nábytok kúpiť.tteba utiecť stade
(3) (0) -
Negatíva: Dedodržanie termínu doručenia
Neodporúčam objednávať nič online na stolík čakám už od 19.2 čo mali napísané skladom do 5 dní doručia.Samozrejme platbu chcú vopred.
(3) (0) -
Pozitíva: Pozitívna skúsenosť
Veľmi priateľsky a milý pristup personálu na Rožňavskej, hlavne pán Žolti. Pomohol nám so všetkým čo sme potrebovali aj napriek našej velkej nerozhodnosť.
(0) (0) -
Pozitíva: ochota personalu pomoct a poradit
Negatíva: ziadne
oddelenie zahrada, super pristup, ochota poradit a pomoct
(0) (0) -
Tu SA ani hviezdicka pridat nedá. Zakúpili sme zahradné parenisko online,ked nám ho viezli,tak nám volali,ze nám vezú vyrobok ktory má 50kg! My sme boli totálne zmeteny,ze akych 50kg ked to má asi do 5kg??
Dalsia vec-vyrobok,totálny odpad! A za tú cenu!!! To si robíte z ludí srandu? Nekvalitné,labilny odpad. Máme ho tyzden a uz je to rozbité! Ze dík,urcite uz u vás nakupovat nebudeme.(2) (0) -
Negatíva: Klamanie zakaznika
Objednany vyrobok s predpokladanou dobou dodania 5 prac. dni, objednany 21.2.2026 – dnes je 17.3.2026 este ani nedorazil do skladu, asi ide pešo… A pritom dnes na stranke eshopu svieti – predpokladane dodanie 5 prac. dni, hoci vedia ze to nedokazu. Moj nazor je ze po zaplateni vyrobku vedome KLAMU a ZAVÁDZAJU zakaznika. Nikdy viac od nich objednavat!!!
(2) (0) -
Pozitíva: Super
Potreboval som na zahradnu hadicu rôzne rychlospojky. Pán na oddelení bol velmi prijemný a pomohol. Ďakujem veľmi pekne
(0) (0) -
Pozitíva: žiadne pozitíva
Negatíva: ABSOLÚTNA NESPOKOJNOSŤ !!!
Objednali sme si riečny štrk pestrý frakcia 32-50mm, objednávali sme tovar na základe fotografie zo stránky merkury marketu. Dostali sme vrecia s obrovskými kameňmi, plnými drte, takmer každý kameň odlúpený, samozrejme nepremytý, proste nemohli sme využiť tento kameň na nič a už vôbec nie na dekokratívne účely ako bol pôvodný zámer. ABSOLÚTNA NESPOKOJNOSŤ A OBROVSKÉ SKLAMANIE!!!
(1) (0) -
Negatíva: Neodporučam nikomu za ziadnu zlavu sa vam neoplati vas cas
Toto je asi najhorši obchod ktory z nejakeho zazracneho dovodu nezavreli… ked chcete stratit vela casu a nic nekupit toto je ten spravny obchod. Nikto nič nevie kazdy je novy.. opytajte sa kolegu atd. a ked nahodou sa vam podari cez eshop nieco kupit a zaplatit nejasajte pokym to nemate v ruke.. po utrapach a čakani… nikdy viac..
(1) (0) -
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Chaos - Nikto sa neozýva na mail
6.4.26 som si u vas objednaval cez eshop 2 veci. 10.4.26 mi prisla zasielka a hned po rozbaleni som videl, ze jedna vec (kominova redukcia) mi prisla so zlymi rozmermi. Tak som napisal mail na reklamacia@merkurymarket.sk ,kde mi povedali ,ze mam tovar zaniest na najblizsiu pobocku, kde mi potvrdia papier o odstupeni od zmluvy. Tak som teda na druhy den 11.4.26 navstivil predajnu v Bratislave Bory a isiel som vratit tovar. Pani predavacka ma poslala na oodelenie dlazby ,kde sedela pani, ktora mi povedala ,ze ona reklamacie nerobi a musim si pockat na kolegu. Kolega prisiel povedal mi, ze este nikdy neorobil reklamaciu z eshopu, tak zavolal veduceho predajne. Prisiel teda veduci predajne a ked som mu vysvetloval o co ide tak mi bolo zrejme, ze zamestnanci niesu absolutne zaskoleni na taketo situacie ako je reklamacia/vratenie tovaru z eshopu. Tak mi prevzal tovar, potvrdil mi tlacivo pre odstupenie od objednavky, co mi odporucil pan z reklamacneho (ktory sa ani v maily nepdestavil). Mal som teda potvrdene tlacivo a podla kokynov pana z reklamacneho som ho poslal na dalsiu emailovu adresu odstupenie@merkurymarket.sk kde na ich vyjadrenie uz cakam 5 dni. Cize nemam tovar lebo som ho odovzdal, nemam ani ziadne peniaze z vrateneho tovaru a nemam ani ziadnu odpoved. V tomto obchode uz nic nekupim, sice su niektore veci lecnajeise ale ten servis je nulovy.
(1) (0) -
Pozitíva: Žiadne len to zavrieť
Negatíva: Personál a zaostalé vedenie keď toto dopustí
Merkury Market Košice už nikdy viac . Tak zaostali a lenivý personál som nestretol už asi 20 rokov . Môj nákup ráno 8:30 oddelenie záhrada obchod prázdny pri vstupe 5 ľudí obsluha debata veľká ale ani jeden čo by vám poradil. Poprosil som tam mladú nech my tam niekoho pošle vonku ku tovaru. Cena na každej tretej palete nieje bordel všade chlapík prišiel povedal na dvoch cenu a zmizol . Zase zháňať obsluhu kvôli cenám zase zmizol a obchod prázdny len ja a personál . Košíky boli na celom parkovisku 2 kusy a to že by mali byť na veľký nákup ani náhodou.Naložil som tam okolo 200 kil okrasných skál vozík sa nedal normálne tlačiť nedalo sa snim ani normálne prejsť zvonka ku pokladni všetko na tesno všetko som chytal a musel nadvyhovať pri čom 5 ľudí personál sa zabávajú pri vstupe . Tak zanedbanú predajňu a neochotný lenivý personál som ešte nestretol . Merkury Market nemá vyriešené základné veci ako si vyniesť a naložiť svoj tovar nie to obsluha ku ktorej sa nejdem ani vyjadrovať nešlo tu o jeden mech a bol som 75 ročnou mamou . Taký obchod len zavrieť na čo to mať na silu otvorené keď nemáte záujem o zákazníka . Pôvodne som toho chcel kúpiť oveľa viac len na ten vozík som už nič nevedel pridať manipulácia katastrofálna tak my ostalo hodiť ten zakladať a skočiť do Hornbachu sklopiť sedadlá a nakúpiť tam. Personál a obchod sa nedal porovnať Hornbach 110 percent Merkuri 3 percenta ochoty. Môj posledný nákup v takej zaostalej prevádzke ako je Merkury Market. Pozdravujem to neschopné vedenie ktoré má na starosti tu prevádzku.
(1) (1) -
Ani Trenčín merkury market neodporúčam aj ked su tam predávajúci v pohode za to arogantný veduci po telefóne žiadna pomoc nič, máte u nich tovar na sklade a on vám povie ze s tym nič nemá no katastrofa.
(0) (0) -
Pozitíva: Nič
Negatíva: Všetko
Moja skúsenosť s Merkury Market je maximálne negatívna a určite to bol môj prvý aj posledný nákup.
Objednala som si rohovú sedaciu súpravu, ktorá mi bola doručená poškodená (prasknutá konštrukčná doska). Poškodenie nebolo viditeľné pri preberaní, zistila som ho až po rozbalení – ide teda o skrytú vadu.
Reklamáciu som podala okamžite v deň doručenia. Napriek tomu ju po 27 dňoch zamietli s tým, že si za poškodenie môžem sama alebo že vzniklo pri preprave. Prepravu pritom zabezpečoval predávajúci.
Namiesto riešenia problému sa snažia zodpovednosť preniesť na zákazníka a ešte uvádzajú nesprávne údaje o doručení. K prípadu mám fotodokumentáciu aj komunikáciu.
Podnet som podala na Slovenskú obchodnú inšpekciu.
Za mňa absolútne neprofesionálny prístup. Z tohto obchodu si už nikdy nič nekúpim a odporúčam si nákup veľmi dobre zvážiť.
(0) (0) -
Negatíva: No čo dodať,ľutujem ľudí čo tam robia.
Prečo nieje viac predavačov,prečo nieje na ťažké obklady vysokozdvižný vozík?Slabá predavačka mi dávala ťažký obklad na košík ani sa to nedalo tlačiť!!!Važeny pán riaditeľ nech si budete oko!!!
(1) (0) -
Negatíva: Negativna- nikto nič nevie, všetci tvária z sa ich to netýka
Neochotní …., ktorí sú ešte drzí pri riešení problému ktorý vznikol ich zapríčinením. Sklad a predajňa sú totálne mimo, nepočúvajú si informácie, dnes sme strávili v Merkury Market v Košiciach 2 hodiny dúfajúc že nám niekto pomôže, ale každý sa tvári že sa ich to netýka.
(0) (0) -
Negatíva: Hrůza
Dnešní nakupování v Trenčíně v Merkuru jedna velká katastrofa a zklamání. Nikdo neměl zájem se ani zeptat, něco nabídnout. Ty ksichty znuděně a neochotně koukají, že si vůbec dovolujeme je otravovat. U nás by se tohle nestalo. Asi se řídí heslem PRACUJ DO VÝŠKY SVÉHO PLATU ,HO… BEREŠ. A to doslovně !!! Jedno velké zklamání.
(1) (0) -
Pozitíva: Nič
Negatíva: Všetko, keby sa dalo dám aj mínus 1*
Včerajšia návšteva predajne Merkury Market vo Zvolene bola jedna veľká tragédia. Celý prístup obidvoch pracovníčok na oddelení svietidiel bol od začiatku maximálne neodborný a neprofesionálny, nedisponovali potrebnými znalosťami a bolo by vhodné ich preškoliť, hlavne čo sa týka predajného sortimentu. Merkury Market vo Zvolene už nikdy viac !!!
(0) (0) -
Pozitíva: 0 bodov
Negatíva: Veľmi zlá skúsenosť
Dnes som mala veľmi nepríjemnú skúsenosť v Merkury Markete v Leviciach konkrétne v sekcii záhrada. Prišla som s konkrétnym kusom výrobku, ktorý som hľadala, no pán v žltom tričku (konkretne okoli trete) nemal absolútne žiadnu snahu mi pomôcť. Pôsobilo to, akoby ho moja otázka len obťažovala.
Keďže som sa pomoci nedočkala, išla som do inej sekcie poprosiť o radu, či mi vedia zavolať niekoho ochotného zo záhrady. Pani sa na mňa ani len nepozrela a povedala mi, že si mám nájsť niekoho v žltom tričku v sekcii záhrada. Keď som vysvetlila, že tam je len ten jeden pán, odpoveď bola, že „nemajú čas, lebo vykladajú tovar“.
Nakoniec okolo prechádzala iná pani, ktorá sa aspoň s o niečo väčšou ochotou snažila pomôcť, no oznámila mi, že tovar, kvôli ktorému som cestovala pomerne ďaleko a ktorý bol na internete uvedený ako dostupný, vraj vôbec nemajú skladom.
Takýto prístup personálu a neaktuálne informácie o dostupnosti tovaru sú veľkým sklamaním. Zákazník by sa nemal cítiť, že obťažuje personál obyčajnou prosbou o pomoc.(0) (0) -
Negatíva: Katastrofa v živom
MM Košice, tovar má cenovku, z tej Vás pokladnička rýchlo vyvedie, to platí pre niečo iné. Chcete pracovníka aby to vysvetlil? To si musíte zobrať „dovolenku“, lebo čakáte, čakáte a čakáte
Asi dúfajú, že stratíte chuť a sú bez problému. Neviem, či v majitelia v Krosne, tieto recenzie čítajú, ak nie, sú na ceste zatvárania predajní. HANBA, HAMBA a už nikdy viac. Uteč kto môžeš!!!(0) (0) -
Negatíva: Tovar nechodí na čas
„Veľké sklamanie. Personál bol neochotný poradiť a oboznámiť dôvod meškania ,na tovar sme čakali oveľa dlhšie, než bolo sľúbené, a komunikácia zo strany obchodu bola minimálna. Za mňa veľmi zlá skúsenosť a určite by som tento obchod neodporučil.“
(0) (1) -
Pozitíva: Dostupnosť predajne
Negatíva: Personál, ktorí nevie, čo predáva. Neochota personálu, ratanový nábytok vo vonkajších priestoroch špinavý, umiestnený neprofesionálne. Hrôza.
Predajňa v Nitre je jedna katastrofa. Pracovníci nevedia, čo predávajú, kde sa nachádza vystavený tovar. Keď si ho zákazník nájde je rozhádzaný kade-tade, konkrétne ratanový nábytok. Pracovníci nie sú k dispozícii. Zákazník chodí po predajni a nemá sa koho spýtať potrebné informácie. No hrôza.Nespokojnosť.
(1) (0) -
Pozitíva: Negatíva
Negatíva: Neochotota zamestnanca
Poprosím nadriadených o preškolenie zamestnancov ako sa chovať k zákazníkovi . Dnes som bola nakupovať v oddelení stavby a záhrady . Hľadala som klince. Nenašla som a tak oslovila predavača v okuliaroch či by mi ukázal kde majú klince 63 a on na mňa arogantným správaním že tam sú na váhu a ja jemu že nevidela som ich či by mi ukázal kde . On hodil na paletu farby ktoré niesol a povedal že sak tam sú všetko je očíslované . Prišli sme k tomu a on mne že tu ich máte áno vidím 60 a nie 63 on mne arogantným sposom odvrkol že 13mm hore dole . Reku ako sa chová mu hovorím že ja som žena a nie stavbár on mne odpovedal že ačo a ja som vyučení mesiar a ja jemu že kde majú sacky on mne že na právo a ani nezastavil a išiel preč . Sacky na ľavo boli nie ako on tvrdil reku keď vás to nebaví nech to nerobí . Hundral si sam pre seba. Takou neochotou a sprvanim k zákazníkovi som sa ešte nestretla. Zamestnancov ani vidieť neni keď potrebujem poradiť a keď náhodou s toho skladu vyjde von tak je drzi, arogantní . Ešte pri pokladni som pani povedala že som ešte takého človeka nestretla tá na mňa len pozrela a neodpovedala. Ani som nenakúpila všetko som to nehala tam . Nemienim chodiť do takého obchodu kde sa nevedia správať k zákazníkovi. Mám snich pocit že čo vôbec otravujeme ich . Takže za mňa viac už nikdy . A išla som do Horbachu a ochotne sa spýtali ako mi pomôžu . Zamestnanci v Merkury Market by si mali z Horbachu brat príklad ako sa správať .
(0) (0) -
Negatíva: Reklamácia
Reklamoval som záhradnú kovovú hojdačku, na sedačke utrhlo oba zvary pod opierkami rúk. Nejaký expert čo májú, ing Papuga Vladimír z Čane dal vyjadrenie, že dôvod bol ten, žehojdačka vraj stála na tráve. No v návode nebolo že musím pod ňou spraviť letisko. Navyše som strojár, dosť som toho aj pozváral,ale takýto výplod. Takže pán ing. Nakoľko je to tenkostenný materiál a keď je to dobre zavarené, tak skôr utrhnete tie trubky ako zvar. Merkury asi zámerne angažuje takýchto odborníkov, som zvedavý, čoho ing. tento pán je.
(0) (0) -
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Zákaznícky servis
Dobrý deň,
dňa 27.05.2026 som navštívila predajňu Merkury Market v Košiciach. Približne 6 minút pred zatvorením som stála pri pokladni pripravená zaplatiť za vybraný tovar.
Pokladníčka s menovkou Barbi mi odmietla prijať hotovosť s tým, že „už jej vzali kasu“ a nemá mi z čoho vydať. Následne mi bolo povedané, že som mala zaplatiť kartou. Takýto prístup ma veľmi nepríjemne prekvapil, pretože zákazník by mal mať možnosť zvoliť si bežný spôsob platby, pokiaľ predajňa ešte nebola zatvorená.
Okrem samotného odmietnutia nákupu bol nevhodný aj spôsob komunikácie, ktorý som považovala za drzý a neprofesionálny. Rozumiem interným postupom pred zatvorením predajne, avšak zákazník, ktorý sa nachádza pri pokladni ešte počas otváracej doby, by nemal byť odbitý takýmto spôsobom.
Prosím o preverenie situácie a zabezpečenie profesionálneho prístupu personálu k zákazníkom.(0) (0) -
V predajni ako taká pohoda ale na sklade sa čaká strašne dlho… Nikto nechodí keď sa náhodou ozvete po hodine tak ešte som za somára ze neviem čakať…
(0) (0) -
Pozitíva: Pozitívum nevidím ... ani z cien nie som unesený ...
Negatíva: Celé zle !!!!
Neskutočne dlhá doba dodania tovaru. Kupoval som tu naraz dva krát – prvý a posledný krát!!! Bol som hlupák, že som vopred zaplatil, ináč by som si zásielku už ani neprevzal. Je rozdiel akceptovať dodávku 5 pracovných dní, a po 16-tich dostať mail, že ešte možno 5 dní, pokiaľ možno príde kurier. Jednoducho KATASTROFA ,!!!!!.
(1) (0) -
Pozitíva: Zopár zamestnancov je ochotných
Negatíva: Celé zle
Už druhýkrát sme kúpili obklad. Prvý bol do kupelne kde rozmery boli 60×60 . Kupovali sme cca 18 balíkov kde stoho 10 boli rozmerovo dobre a 8 balikov bolo o 0,5cm kratšie. Druhýkrát sme kupovali obklad do kuchyne s rozmermi 120×60 v strede je vypukli.
(1) (0) -
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Celý kopec
Poriadny návod žiaden chýbajúce srouby nenávratne diery nikdy viac nič s ich obchodu
(0) (0) -
Negatíva: Na infolinke neskutočne neochotne pán,ktorý ma presviedčal, že tovar mi nemôže byť privezený, pretože už bol osobne vyzdvihnutý na predajni. Na odpoveď, že by sme o tom museli vedieť, bol arogantný a posmešne. Až po telefonáte do predajne bola situácia za ochotnej spolupráce zamestnancov vyriešená. Zamestnanec infolinky by mal mať aspoň základy slušného jednania, pretože jeho poznámka určená zrejme kolegovi, ktorá bola počuť v telefóne, to som vyhral, bola úplne cez čiaru.
Vzhľadom na uvedené skúsenosti neodporúčam nič riešiť prostredníctvom infolinky, pretože ich zamestnancov práca očividne zaťažuje. V prípade potreby upresním číslo objednávky a čas hovoru.
(0) (0) -
Na čo zamestnávate ľudí ktorí nerozumejú ani tomu koľko je hodín, najprv mojej žene namiesto 1 vypínaču predajú zvonček a teraz batéria ktorá má pasovať ani náhodou, však čo chceme od poliakov….
(0) (0) -
Negatíva: Negatíva
Dňa 29. 3. som vytvorila a zaplatila objednávku, pri ktorej bola najdlhšia dodacia lehota 21 dní. Dnes je 14. 6. a tovar stále nemáme. Termín dodania sa neustále posúva, každý týždeň dostávame nový sľub. Zaráža má aj to, že skriňa, ktorá vraj nie je dostupná, bola v akciovom letáku!!
Po viacerich urgenciách nám sľúbili doručenie 12.6… dnes je 14.6 a skriňu stále nemame. Takmer 2,5 mesiaca čakania na vopred zaplatený tovar je podľa mňa neprijateľné aj s prislubenou zlavou. Veľké sklamanie a určite neodporúčam.(0) (0) -
Dnes sme nakupovali v Merkury Market v B.Bystrici,obsluhovala nas predavacka Veronika,ktorá nám veľmi dobre poradila,pomohla s vyberom a ešte nám pomohla odniesť cast nakupu az k pokladni.
Ďakujeme,keby boli všetci predávajúci taky ochotný a trpezlivý.(0) (0) -
Pozitíva: Veľký výber
Negatíva: Na kase som čakal cez 30 minút
21.06.2026 predajňa Košíce oddelenie záhrada.
Obrovská šora ľudí čakajú na zaplatenie tovaru. Zamestnankyňa robila čo mohla ale systém mrzol , padal ani po reštarte pc nefungoval. Museli sme ist na ďalšiu kasu. Nerozumiem prečo sa cez víkend neposilnia zmeny na kase hlavne ked tam je veľa ludi. A taktiež upgrade systému alebo hardvéru je nutný. V 21 storočí aby zakaznici čakali na kase tak dlho je neprístupné. Ten čas mi nikto nevráti.Ja som čakal viac ako pol hodiny a to som bol cca 5 v poradí. Ludia za mnou museli čakať dlhsie. Problémy na kase som ja osobne zažil na Vašej pobočke 2x za mesiac co asi nieje náhoda a stáva sa to častejšie. Dúfam,že stým budete niečo robiť.
(0) (0) -
Pozitíva: cena
Negatíva: obsluha
neskutočne pomale vydavanie tovaru zo skladu
(0) (0) -
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Katastrofa 🙁
Objednanú dlažbu sme mali dávno na sklade, nikto nás nekontaktoval. Napokon prišla chybná od výroby a samozrejme reklamáciu neuznali a drahú dlažbu do nového domu za niekoľko stovák nechceli vymeniť a ponúkli nám smiešnych 6,-€ zľavu s tým, že si tam máme nechať poskodenú. Druhú dlažbu zase zle prepočítali a došla v malom množstve, ktorú sme potrebovali pre robotníkov na kľúč. Ďalšia taká istá samozrejme už nie je na sklade, takže zaplatení robotníci odišli a máme nedokončenú kúpelku. Atď. atď. Jedna veľká katastrofa!!! Čistá amatérčina! Nikdy viac!
(0) (0)
Odoslaním recenzie súhlasíte s Všeobecnými obchodnými podmienkami a so Súhlasom so spracovaním osobných údajov. Váš email nebude zverejnený.
Ďakujeme za pridanie recenzie. Po schválení bude recenzia viditeľná pre ostatných návštevníkov stránky.









Pozitíva: Žiadne
Negatíva: Katastrofa 🙁
Objednanú dlažbu sme mali dávno na sklade, nikto nás nekontaktoval. Napokon prišla chybná od výroby a samozrejme reklamáciu neuznali a drahú dlažbu do nového domu za niekoľko stovák nechceli vymeniť a ponúkli nám smiešnych 6,-€ zľavu s tým, že si tam máme nechať poskodenú. Druhú dlažbu zase zle prepočítali a došla v malom množstve, ktorú sme potrebovali pre robotníkov na kľúč. Ďalšia taká istá samozrejme už nie je na sklade, takže zaplatení robotníci odišli a máme nedokončenú kúpelku. Atď. atď. Jedna veľká katastrofa!!! Čistá amatérčina! Nikdy viac!
Pozitíva: cena
Negatíva: obsluha
neskutočne pomale vydavanie tovaru zo skladu
Pozitíva: Veľký výber
Negatíva: Na kase som čakal cez 30 minút
21.06.2026 predajňa Košíce oddelenie záhrada.
Obrovská šora ľudí čakajú na zaplatenie tovaru. Zamestnankyňa robila čo mohla ale systém mrzol , padal ani po reštarte pc nefungoval. Museli sme ist na ďalšiu kasu. Nerozumiem prečo sa cez víkend neposilnia zmeny na kase hlavne ked tam je veľa ludi. A taktiež upgrade systému alebo hardvéru je nutný. V 21 storočí aby zakaznici čakali na kase tak dlho je neprístupné. Ten čas mi nikto nevráti.Ja som čakal viac ako pol hodiny a to som bol cca 5 v poradí. Ludia za mnou museli čakať dlhsie. Problémy na kase som ja osobne zažil na Vašej pobočke 2x za mesiac co asi nieje náhoda a stáva sa to častejšie. Dúfam,že stým budete niečo robiť.
Dnes sme nakupovali v Merkury Market v B.Bystrici,obsluhovala nas predavacka Veronika,ktorá nám veľmi dobre poradila,pomohla s vyberom a ešte nám pomohla odniesť cast nakupu az k pokladni.
Ďakujeme,keby boli všetci predávajúci taky ochotný a trpezlivý.
Negatíva: Negatíva
Dňa 29. 3. som vytvorila a zaplatila objednávku, pri ktorej bola najdlhšia dodacia lehota 21 dní. Dnes je 14. 6. a tovar stále nemáme. Termín dodania sa neustále posúva, každý týždeň dostávame nový sľub. Zaráža má aj to, že skriňa, ktorá vraj nie je dostupná, bola v akciovom letáku!!
Po viacerich urgenciách nám sľúbili doručenie 12.6… dnes je 14.6 a skriňu stále nemame. Takmer 2,5 mesiaca čakania na vopred zaplatený tovar je podľa mňa neprijateľné aj s prislubenou zlavou. Veľké sklamanie a určite neodporúčam.