Pár slov o nás

Laci vyštudoval Technickú univerzitu vo Zvolene. Rád tvorí a buduje nové veci, ktoré majú svoju hodnotu a sú prínosom pre ľudí. Drží sa motta: “Som presvedčený, že vytrvalosť je polovicou toho, čo delí úspešných ľudí od neúspešných”. Má rád dobrú hudbu a je zástancom dochvíľnosti.

Ladislav Klepáč, zakladateľ

Peter vyštudoval Mediamatiku a kultúrne dedičstvo, odbor príbuzný knižničnej a informačnej vede. Pracuje v akademickej knižnici, kde eviduje publikačnú činnosť aj mediatéku (zbierku CD) a divadelné inscenácie. Rád číta knihy a vo voľnom čase sa rekreačne venuje behu a futbalu.

Peter Genzor, spracovanie katalógu

Tomáš je študentom na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, odbor Biofyziky. Vo voľnom čase sa venuje turistike v prírode, cestovaniu, písaniu článkov alebo si rád zájde do kina.

Tomáš Bíró, redaktor

Zuzka vyštudovala históriu a venuje sa jej popularizácii. Jej srdcovkou je starovek, predovšetkým antický Rím. Vo voľnom čase si rada prečíta dobrú knihu, zájde do divadla, či kina. Jej motto je: “Všetko sa dá, len treba chcieť”.

Zuzana Szabóová, redaktor

Peter študuje WebDesign. Pracuje na našom front-ende aj back-ende. Čo ešte nepozná, to si doštuduje, naučí a zaaplikuje. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí veda, fyzika a ekonómia.

Peter K., IT správca

Ostatní redaktori sú pri plnení svojich úloh a zadaní článkov mimoriadne obozretní. Pred vytvorením vhodného článku berú do úvahy, nielen slovenské, ale aj zahraničné zdroje, názor odborníkov nevynímajúc.

ostatní redaktori

Praktické a odborné tipy

Torty Elena majú 10 ročnú tradíciu a za toto obdobie získali bohaté a praktické skúsenosti s domácimi spotrebičmi pri pečení tort a zákuskov. Za svoju najväčšiu poctu považujú, že si na ich tortách pochutia aj tí, ktorí tortám a skladkému neholdujú.

  

Torty Elena, odborník na kuchynské spotrebiče

Stolárstvo Zachar sa zaoberá nielen výrobou nábytku z masívu a drevotriesky. Poradia si s kuchyňami na mieru, vstavanými skriňami, ale aj schodmi, tesárskymi prácami, pokrývačskými prácami, …. Praktické rady a tipy využijeme v oblasti stavebníctva.

Stolárstvo Zachar, odborník na drevárstvo a stavebníctvo

Meka, ktorej táto prezývka prischla už v detstve je rodáčka z Banskej Bystrice. Maľbe sa aktívne s menšími prestávkami venuje 10 rokov. Meka vyštudovala odbor interiérový dizajn na fakulte architektúry STU Bratislava.

 

Art Of Meka, odborník na dizajn a maľovanie

Lenku a jej 11 ročné skúsenosti oceníme pri článkoch na tému financie. So zápalom radí s domácimi financiami bežným luďom. Poskytuje nám objektívny pohľad a cenné rady.

Lenka Klepáčová, odborník na financie

Prevádzkovateľ stránky

Dream Jobs s.r.o.

Pribišova 8, 841 05 Bratislava

IČO: 47332611

DIČ: 2023820491

info@nakupnykompas.sk

Financovanie portálu – Affiliate Disclaimer

Aby sme pre vás mohli pripravovať kvalitný obsah je potrebné pokryť náklady stránky a čas venovaný jeho tvorbe. Aktuálne sú pokryté v spolupráci s kvalitnými a renomovanými e-shopmi na Slovensku. Kúpou produktu v danom e-shope, ktorý vám odporučíme, získame malú províziu, ktorá vám v žiadnom prípade nenavýši cenu, ale nám pomôže k tvorbe ďalšieho obsahu, ktorý vám možno do budúcna ušetrí čas pri nákupnom rozhodovaní.

Ďakujeme za vašu podporu 

Staňte sa našim testerom
Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Staňte sa našim testerom

Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Využite šancu spoznať nové značky a otestovať produkty zadarmo.

Získajte skvelé tipy pre svoju rodinu, priateľov a sledovateľov a to všetko v pohodlí vášho domova.

Viac info: Staň sa testerom

Súhlasy

Ďakujeme za váš e-mail. O nových produktoch na testovanie vás budeme informovať.