Proteínová omeleta od Ketomix – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Vychutnajte si obľúbenú proteínovú omeletu, ktorú si zamiluje každý. Vhodná pre všetkých, ktorí sa snažia mať zdravý jedálniček. Bohatá na bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály.

Vybraní testeri

Michaela, Tušická Nová Ves

Tomáš, Smolník

Zuzana, Snina

Kristina, Tušická Nová Ves

(ketomix.sk)

Informácie k testovaniu

VYHODNOTENIE A RECENZIE TESTEROV

Popis k produktu

(zdroj: ketomix.sk)

Proteínovú omeletu KetoMix si obľúbi každý milovník teplých raňajok či večerí. Navyše vďaka jednoduchej a rýchlej príprave bude pre vás chudnutie neuveriteľne jednoduché. Omeleta KetoMix je výborná s restovanou zeleninou, hubami, alebo jednoducho len taká samotná.

Proteínová omeleta KetoMix je vďaka svojmu zloženiu vhodná nielen počas ketónovej diéty, ale aj pre bežný zdravý jedálniček. Za päť minút pripravíte plnohodnotný pokrm plný bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.

 

Príprava

Do šejkra nalejte 75 ml pitnej vody. Pridajte 25 g zmesi a premiešajte. Na rozpálenú panvicu nalejte trošku oleja a zmes zo šejkra. Stlmte plameň, prikryte pokrievkou a smažte približne 4 minúty. Potom omeletu opatrne otočte a smažte ďalšie 3 minúty.

Odmerka zodpovedá približne 30 gramom sypkej zmesi jedál KetoMix. Jedna odmerka zodpovedá približne jednej porcii jedla KetoMix. Pre získanie presnej gramáže odporúčame použiť digitálnu kuchynskú váhu.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Pre všetkých milovníkov teplých raňajok či večerí. Proteínová omeleta KetoMix je vďaka svojmu zloženiu vhodná nielen počas ketónovej diéty, ale aj pre bežný zdravý jedálniček. Za päť minút pripravíte plnohodnotný pokrm plný bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.

Hľadáme 10 TESTEROV na otestovanie proteínovej omelety so syrovou príchuťou.

Vašou úlohou bude príprava a ochutnanie proteínovej omelety a po ostestovaní zdieľať svoje skúsenosti na pekných fotkách na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Zároveň sa podelíte so svojimi skúsenosťami aj na stránke nakupnykompas.sk a e-shope ketomix.sk.

Vo svojom príspevku použijete označenie @nakupnykompas.sk a @KetoMix SK. Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Ketomix” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Ketomix

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj: ketomix.sk)

Proteínová omeleta so syrovou príchuťou 

Balenie obsahuje:

 • balenie 250 g (10 porcií),

s vysokým obsahom bielkovín, zdroj vitamínov a minerálnych látok, znížený obsah sacharidov, s nízkym obsahom cukrov, bez lepku, bez pridaného glutamanu.

(ketomix.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: freepik.com/8photo; pexels.com/Engin Akyurt; RDNE Stock project)

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám na krásnych fotkách prípravu omelety alebo finálny výsledok 🙂

Krátke vyjadrenie z testovania

Testovania proteínovej omelety so syrovou príchuťou sa zúčastnili testeri v približne rovnakom vekovom rozmedzí od 36 do 38 rokov. Pri testovaní omelety vyzdvihujú predovšetkým jej rýchlu a jednoduchú prípravu, vyvážené zloženie vhodné aj pre celiatikov (bez lepku), ako aj odmerku v balení a prehladne a dobre spracovaný návod. Plusom je aj uzatvárateľný obal a tabuľka, kde je možné zapisovať si svoje úspechy wink

Medzi negatíva by zaradili o niečo vyššiu cenu. Proteínovej omelete so syrovou príchuťou od ketomix.sk udelili v hodnotení 4,7/5.

Recenzie od našich testerov

Hodnotenie produktu

4.7/5 - (4 votes)

4 komentáre

 1. Tomas-Smolnik

  Moje testovanie produktu Proteínová omeleta so syrovou príchuťou bez gluténu od spoločnosti Ketomix dopadlo približne takto:

  Výhody omelety

  + je potrebné niečím dochutiť (olivy, syr, rajčiny)
  + návod na použitie v češtine aj v slovenčine
  + odmerka v balení
  + chuť a vôňa po syre
  + rýchla príprava omelety
  + ideálne riešenie na začatie dňa s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, bielkovín a vlákniny.
  + odporúčam všetkými 9 palcami.

  Moje nedostatky

  – samotná konzumácia
  – vyššia cena produktu

  Každý kto robí niečo pre svoje zdravie vrelo odporúčam 😉
  Podľa môjho názoru ideálne riešenie pre tých, ktorý sa rozhodli zmeniť seba a svoju postavu.

  Odpoveda
 2. Michaela-TusickaNovaVes

  Portál NakupnyKompas.sk ponúkol ďalšiu skvelú vec na otestovanie a tou je Proteínová omeleta so syrovou príchuťou od KetoMix. Túto značku som už poznala, ale musím sa priznať, že ich produkty som ešte neskúsila. Preto som sa rozhodla prihlásiť a vyskúšať ich produkt.

  Táto omeleta je v 250g balení, ktoré vystačí na 10 porcií. Príprava je veľmi jednoduchá a rýchla, čo je skvelé pre mňa a určite aj každého, kto si nestíha pripraviť raňajky, obed alebo večeru, nakoľko táto omeleta je vhodná v akejkoľvek časti dňa. Oceňujem uzatvárateľný obal, ktorý obsah udrží čerstvý dlhší čas a nehrozí ani rozsypanie v prípade nehody 😀 Návod je pekne opísaný a nakreslený vpredu na obale, čiže určite to pochopí každý. V balení je odmerka, ktorá celý proces uľahčuje a urýchľuje. Len odmerať 75ml vody, jedna nie úplne plná odmerka (samozrejme najlepšie je si to najprv odvážiť na digitálnej váhe, potom to už budete mať približne v oku) a rozmiešať v šejkri. Následne to vyliať na panvicu s troškou oleja, otočiť a šup na tanier.

  Samotná omeleta sa piekla ľahko, nelepila sa a ani netrhala pri otáčaní. Išlo to naozaj jednoducho. Naplniť si ju môžete naozaj čímkoľvek. Zelenina, šunka, syr, varené vajíčko, grilované mäso ale aj samotná je skvelá. Vhodná je teda aj pre vegetariánov aj pre mäsožravcov. Dobre sa s ňou manipuluje, dá sa zložiť a aj stočiť ako tortila. Nikto mi neveril, že je to len prášok.

  Čo sa týka výživových hodnôt, tak omeleta má vysoký obsah bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, má znížený obsah sacharidov a cukrov, je bez lepku a bez pridaného glutamanu. Vhodná je pri diétných programoch, ale aj pri zdravom životnom štýle. Jedna porcia má približne 87 kalórii, navyšuje sa to podľa oblohy.

  Snažila som sa nájsť niečo, čo by som jej vytkla, ale nepodarilo sa. Možno tak cena, ktorá sa mi zdá vyššia.
  Naozaj je to rýchlo pripravené, chutné a zdravé jedlo, ktoré zasýti.

  Odpoveda
 3. Kristina-TusickaNovaVes

  V prvom rade sa chcem poďakovať za možnosť testovať Keto mix – proteínovú omeletu so syrovou príchuťou.

  Takýto produkt som skúšala prvý krát a nemala som veľké očakávania. Musím však priznať, že omeleta ma veľmi milo prekvapila.

  Na obale výrobku z prednej strany je úplne jednoduchý návod, ako si omeletu pripraviť a zo zadnej strany, vypísané presné výživové údaje, ktoré určite ocenia ľudia, ktorý si zvyknú počítať kalórie.

  Balenie obsahuje – balíček s práškom, odmerku a ružovú tabuľku úspechov, kde si viete zaznamenávať centimetre, váhu a sledovať svoje úspechy.

  Osobne som si omeletu robievala v dvojnásobnej dávke, naplnila syrom a zeleninou, ale každý si ju vie prispôsobiť podľa seba.
  Omeleta je však chutná aj samostatne.

  – Medzi výhody musím zaradiť úplne ľahkú a rýchlu prípravu a samozrejme aj jemne syrovú príchuť.

  – Nenašla som nič čo by som zaradila medzi nevýhody, možno len to, že za mňa bola omeleta z jednej dávky príliš tenká, ale niekomu to naopak môže vyhovovať.

  Som si istá, že po tejto skúsenosti ( keďže predtým som bola voči Keto výrobkom dosť skeptická 🙂 ) si na ich e-shope vyberiem viac produktov, ktoré rada ochutnám.

  Odpoveda
 4. Zuzana-Snina

  Omeleta je vhodná pre každého, kto sa stará o svoje zdravie, no nemôže tomu venovať polovicu dňa. Veď aj hýbať sa treba, nielen v kuchyni tráviť čas. Je úplne jednoduchá na prípravu, zároveň dokonalo vyvážená.

  + jednoduchá a dopodrobna popísaná príprava, aj s odmerkou v balení
  + vyvážený a vysoký obsah vitamínov, minerálov, bielkovín a vlákniny
  + bez lepku – čo je pre mňa ako celiatika obzvlášť určujúce kritérium a zároveň bez pridaného glutamanu

  – čistá chutí a vonia jemne syrovo, troška zeleniny alebo syra na dochutenie potrebuje

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

Q

Ďakujeme za odoslanie vašej recenzie