Organická káva Peru Organic – 100% Arabica – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Zažite dobrodružstvo jedinečných chutí s Peru Organic kávou. Poznajte chuť exotických oblastí v každej šálke. Urobte si čas na túto kávu a zažite viac ako len kofeín – zažite Peru.

Vybraní testeri

Patrícia, Sereď

Claudia, Banská Bystrica

Peter, Bardejov

Marek, Dohňany

Barbora, Bratislava

(milenialcafe.sk)

Informácie k testovaniu

VYHODNOTENIE A RECENZIE TESTEROV

Popis k produktu

(zdroj: milenialcafe.sk)

Peru washed Arabica SHG MCM Grade 1 Organic. Káva z Peru, pestovaná bez chemických hnojív (Organic) na svahoch vulkanických hôr, je po ručnom zbere umytá vo vode (Washed) a má krásne zeleno-modré zrná. Káva sa pestuje v nadmorskej výške 1300 metrov. Grade 1 označuje najvyššiu akostnú triedu kávy s minimálnym počtom defektných zŕn. Káva má pri nižších teplotách pomalšie zrenie a hustejšie kávové zrná. Dosiahne tak plnú chuť a arómu.

Krajina pôvodu: Peru

Región: Jaén, Cajamarca

Druh: Catimor, Typica, catur, Pache

Nadmorská výška: 1300 m.n.m.

Proces: mokrý

Hmotnosť balenia: 200g a 1000g

Spec. znak: DE-ÖKO-001

Klasifikácia: SHB Grade 1

Chuťový profil:

Káva z Peru sa vyznačuje veľmi jemnou, sladkastou a vyváženou chuťou s minimom kyslosti a príjemnou arómou. Lieskový orech, citrón, hladké a vyvážené telo, sladké tóny.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Pre všetkých milovníkov kávy, ktorí hľadajú vyváženú a bohatú chuť, ktorá vychádza z jedinečných prírodných podmienok Peru. Hľadáme 5 TESTEROV na otestovanie kávy Peru Organic – čerstvo pražená 100% zrnková Arabica.

Vašou úlohou bude vychutnať si kávičku plnými dúškami s rodinou alebo priateľmi a po ostestovaní zdieľať výsledok na pekných fotkách PRED a PO so svojimi dojmami na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook.

Vo svojom príspevku použijete označenie @Milenial Cafe (Facebook) alebo @milenialcafe.cz (Instagram). Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Milenial Cafe” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Milenial Cafe.

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj. milenialcafe.sk)

Peru Organic – čerstvo pražená 100% zrnková Arabica

Balenie obsahuje:

 • 1x zrnkovú kávu Peru Organic – 100% Arabica, 200 g

(milenialcafe.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: vecteezy.com/Srinrat Wuttichaikitcharoen; freepik.com/freepik; pexels.com/kholoud)

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám váš pohodový deň s kávičkou, doma alebo vonku, s priateľmi alebo rodinou.

Môže to byť poľudnajšia prestávka s kolegami, pohodový deň na balkóne alebo terase s rodinou. Dôležité je, aby bol produkt na fotke jasne rozpoznateľný. 

Krátke vyjadrenie z testovania

Káva Peru Organic 100% Arabica od Milenial Cafe je vynikajúcou voľbou pre milovníkov kvalitnej kávy. Jej jedinečný pôvod z Peru a 100% arabika zaručujú výnimočnú chuť a aromatický zážitok. Okrem exkluzívneho zážitku z každého dúšku tejto kávy ponúka aj príležitosť podporiť udržateľné poľnohospodárstvo a miestnu komunitu v Peru.

VÝHODY

  dlhotrvácna pena s jemnou chuťou a príjemnou vôňou s tónom orieškov

  organická (pestovaná bez chemických hnojív)

  vyvážené praženie (žiadne zdeformované zrná) s plnou chuťou

  bez známok nepríjemnej kyslosti (minimálna acidita)

  estetické a praktické balenie

  cena

NEVÝHODY

  menej výrazná chuť

Obohaťte svoje kávové rituály s touto výnimočnou kávou plnou prírodných aróm a lahodných tónov. Káva Peru Organic – čerstvo pražená 100% zrnková Arabica si odniesla od našich testerov najvyššie možné hodnotenie 5/5* smile

Recenzie od našich testerov

Hodnotenie produktu

5/5 - (5 votes)

5 komentárov

 1. Marek-Dohnany

  Káva Peru ma veľmi príjemne prekvapila svojím vyváženým pražením a plnou chuťou. Keďže nie som milovník kyslých káv, jemne horká a oriešková chuť kávy Peru bola pre mňa príjemným prekvapením. Chuťový profil najviac vynikol pri príprave klasického espressa, ale rovnako vynikajúca bola aj na prípravu mliečnych káv. Určite odporúčam vyskúšať všetkým, ktorí hľadajú vyvážene horkú kávu.

  + vyvážený chuťový profil
  + bez známok nepríjemnej kyslosti
  + estetické balenie

  Odpoveda
 2. Peter-Bardejov

  Káva ma dlhotrvácnu penu s jemnou chuťou, príjemnou vôňou s tónom orieškov, a samotná chuť kávy je veľmi príjemná, lahodná, jemná na chuť. Konečne káva, ktorú netreba sladiť. Vo väčšine prípadov si kávu cukrujem, no pri tejto to absolútne potrebné nie je. Výhodou je, že horkosť v nej cítiť veľmi málo ba až vôbec, takže si na nej pochutná naozaj každý. Vypiješ jednu – chceš hneď druhú.

  + jemná chuť kávy
  + prijemná vôňa
  + naštartuje do každého dňa
  + praktické balenie (uzatvárateľné)

  Odpoveda
 3. Claudia-BanskaBystrica

  Káva ☕️ Peru od Milenial ma príjemne prekvapila. Naozaj bohatá pena, úplne minimálna acidita (čo je za mňa super), avšak samotná chuť kávy by mohla byť výraznejšia. ☺️ Napriek tomu určite odporúčam!

  Hodnotenie:
  + cena
  + organická = pestovaná bez chemickych hnojív
  + minimálna acidita
  + výrazná vôňa
  + výrazná oriešková chuť so sladkastým nádychom
  + bohatá pena
  + pekne stredne napražené zrná, žiadne zdeformované zrná

  – menej výrazná chuť

  Odpoveda
 4. Barbora-Bratislava

  Káva je neskutočne chutná. Hneď po otvorení balenia ma zaujala vôňa, ktorá sršala energiou a tú mi naozaj pri dvoch deťoch aj dodala.
  Páči sa mi, že táto káva je organická. Má plnú chuť a hustú penu. Pozitívum je, že túto kávu netreba sladiť, pretože je mierne sladká. V pozadí cítiť jemnú chuť orieškov. Určite odporúčam túto kávu.

  Hodnotenie:
  + chuť
  + vôňa
  + hustá pena
  + sladká chuť
  + organická
  + vôňa

  -nenašla som na túto kávu negatíva

  Odpoveda
 5. Patricia-Sered

  Musím povedať, že hneď, ako som si prevzala zásielku, balíček veľmi príjemne zavoňal. Káva bola zabalená v kartónovej krabici z ktorej vôňa veľmi pekne prerážala. Káva Peru Organic 100% Arabica svojou podmanivou chuťou a pôsobivou vôňou poteší každého, kto si bez horúcej šálky nevie predstaviť deň, dokáže spríjemniť každé ráno.

  Ide o 100 % Arabiku s náležite výraznou vôňou a chuťou. Krajinou jej zberu je Peru. Taktiež ma zaujal obal kávy, kde som zo zadnej strany našla podrobný popis. Ak by sa dala zverejniť aj vôňa tak ju priložím k recenzii, no teraz mi zostáva len jediné a to odporučiť tento výnimočný zážitok v podobe lahodnej kávy.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

Q

Ďakujeme za odoslanie vašej recenzie