Hydratačná a pleťová maska na tvár – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o starostlivosť o pleť a chcú dosiahnuť jej omladenie a regeneráciu. Pomáha hydratovať pokožku a poskytuje jej nutričné látky, ktoré sú dôležité pre jej zdravie a vitalitu.

Vybraní testeri

Marta, Slanec

Zuzana, Snina

Nikola, Oreské

Natália, Bratislava

Soňa, Tureň

Michaela, Senica

Zdenka, Bratislava

Petra, Senica

(rehabilitacnepomocky.sk)

Informácie k testovaniu

VYHODNOTENIE A RECENZIE TESTEROV

Popis k produktu

(zdroj: rehabilitacnepomocky.sk)

Unikátna omladzujúca kozmetická maska poskytujúca kompletnú regeneračnú starostlivosť o vašu pleť. Aktívnou látkou je bioaktívny chitosan, ktorý je patentovanou technológiou spracovaný do nanovlákennej vrstvy. Práve vďaka nanovlákennej štruktúre chitosanu je už v priebehu niekoľkých minút po aplikácii masky dosiahnutý maximálny efekt. Bioaktívna látka sa v tejto forme rýchlejšie rozpúšťa a vstrebáva do pokožky, tým je zaručená maximálna hĺbková hydratácia a efektívna regenerácia pokožky.

Chitosan je stavebným kameňom moderných anti-aging programov, redukuje vrásky, upokojuje, pleť viditeľne omladzuje a zanecháva ju jemnú. Po aplikácii masky zmiznú známky únavy, pleť je pružnejšia, pevnejšia a prirodzenou cestou je stimulovaná tvorba kolagénu. Maska je určená pre všetky typy pleti a nie je testovaná na zvieratách.

Prečo používať kozmetickú nano masku s chitosanom?

 • Aktívne zložky zlepšujú textúru pleti, zanechávajú pleť hladšiu a žiarivejšiu.
 • Dodanie aktívnych zložiek do hlbších vrstiev pokožky môže pomôcť znížiť výskyt jemných liniek a vrások.
 • Bohatý obsah hydratačných zložiek, ktoré pomáhajú zlepšiť celkovú úroveň hydratácie pokožky
 • Zníženie tmavých škvŕn a hyperpigmentácia
 • Po aplikácii masky zmiznú známky únavy, pleť je pružnejšia, pevnejšia a prirodzenou cestou je stimulovaná tvorba kolagénu.

Na záver možno povedať, že nano kozmetická maska s chitosanom je vysoko účinným a pohodlným spôsobom, ako zlepšiť vzhľad pleti. Vďaka svojej schopnosti dodávať aktívne zložky hlboko do pokožky ponúka dlhotrvajúce výsledky, ktoré nie sú možné s tradičnými maskami. Pokiaľ teda hľadáte jednoduchý a účinný spôsob, ako zlepšiť vzhľad svojej pleti, vyskúšajte nano kozmetickú masku s chitosanom.

  Koho hľadáme a vaše úlohy

  Spaderm Nano kozmetická maska s chitosanom je vhodná pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o starostlivosť o pleť a chcú dosiahnuť jej omladenie a regeneráciu. Bez ohľadu na vek či typ pleti, táto kozmetická maska je vhodná pre každého, kto sa snaží dosiahnuť zdravú a sviežu pleť.

  Hľadáme 10 TESTEROV na otestovanie Spaderm Nano kozmetickej masky s chitosanom.

  Vašou úlohou bude vyskúšať kozmetickú masku podľa návodu na použitie uvedenom na obale a po ostestovaní zdieľať výsledok na pekných fotkách PRED a PO a PRI APLIKÁCII so svojimi dojmami na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook.

  Vo svojom príspevku použite označenie @nakupnykompas.sk a @rehabilitacnipomucky. Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Rehabilitačné pomôcky” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a vyplňte krátky záverečný prieskum. HOTOVO.

  Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Rehabilitačné pomôcky.

  Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

  Držíme palce 

  Čo obdržíte, ak vás vyberieme

  (zdroj: rehabilitacnepomocky.sk)

  Kozmetická nano maska na tvár s chitosanom

  Balenie obsahuje:

  • 1x kozmetická nano maska s chitosanom

  (rehabilitacnepomocky.sk)

  Inšpirácia pre vaše príspevky

  (zdroj fotiek: rehabilitacnepomocky.sk; freepik.com/freepik)

  Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám vzhľad vašej pleti PRED a PO, ako aj aplikovanie masky na pekných a inšpirujúcich fotkách. 

  Krátke vyjadrenie z testovania

  Testovania kozmetickej masky sa zúčastnili testerky vo vekovom rozmedzí od 26 do 43 rokov. Pri testovaní masky vyzdvihujú jej rýchlu a jednoduchú aplikáciu, jemnú a vyhladenú pleť (znížené začervenanie, zjednotený odtieň pokožky) a rýchle odstránenie masky bez potreby dodatočného umývania. wink

  Niektoré testerky spozorovali aj menšie negatíva, ako je vôňa/zápach masky, ktorí môže byť spôsobený samotným zložením masky, ale aj prípadné dodatočné namáčanie masky na tvári. Kozmetická maska Spaderm od rehabilitacnepomocky.sk si vyslúžila prijemné hodnotenie 4,4/5.

  Recenzie od našich testerov

  Hodnotenie produktu

  4.4/5 - (8 votes)
  :

  1.krok – Najprv ohodnoťte produkt (kliknite na hviezdičky)

  2.krok – Potom napíšte recenziu

  ;

  8 komentárov

  1. Sona-Turen

   S pleťovou maskou som bola veľmi spokojná, nakoľko aplikácia masky bola veľmi jednoduchá a rýchla, iba navlhčíte tvár a priložíte masku (čiže nie je potreba nič natierať). Po aplikácií bola moja pleť jemná a vyhladená, moja pokožka sa cítila dobre. Ale priznám sa, že rozdiel po aplikácii medzi inými maskami, ktoré som v minulosti používala, som nevidela. Čo ma však výrazne potešilo bolo rýchle odstránenie masky, žiadne umývanie a drhnutie tváre, len dáte dolu papierovú masku, super rýchlovka, pre mňa veľmi dôležitý bonus, pretože na toto si viem popri deťoch nájsť čas naozaj kedykoľvek. Taktiež malé plus bolo, že dcérka sa s nespotrebovanou ružovou časťou masky vedela zahrať a robiť strašidielko :).

   Plusy: + rýchla aplikácia masky
   + ešte rýchlejsie odstránenie masky
   + jednoduchý a zrozumiteľný manuál
   + príjemná, vyhladená a jemná pokožka po aplikácií

   Mínusy: – nenašla som žiadne

   Odpoveda
  2. Nikola-Oreske

   To aké výsledky maska sľubuje splnila za mňa na 100%, po aplikácii bola moja pleť:

   – hladšia, matnejšia
   – znížilo sa začervenanie
   – pigmentové škvrny zbledli
   – aj vrásky boli oveľa menej viditeľné

   – maska nie je klasicky hydratačná, napustená výťažkom ako je väčšina z nás zvyknutá, ale je suchá a aktivuje sa vodou, s čím som sa doposiaľ nestretla, aplikácia vodou však nedopadla podľa mojich predstáv a maska bola na môj vkus na niektorých miestach suchšia.

   Za mňa spokojosť, masku určite nemám v ruke poslednýkrát 🥰

   Odpoveda
  3. Marta-Slanec

   👉 Použitie je jednoduché
   👉 Pocit počas nanesenej masky je v pohode, trochu pleť napnutá, ako aj pri iných maskách
   👉 Vôňa/zápach masky mi trošku vadil, ale dalo sa to vydržať, nič strašné, zrejme je to tou účinnou látkou v nej
   👉 Odstránenie je bezbolestné a jednoduché
   👉 Pleť je hladká, jemná, hydratovaná, ani krém som nepotrebovala naniesť
   👍 Takže môžem iba odporučiť

   Odpoveda
  4. Zuzana-Snina

   Maska sľubuje unikátny omladzujúci efekt, vypnutie pleti a komplexnú regeneráciu, čo aj doslova splnila. Veľmi ľahko sa nanáša „nalepením“ na tvár. Je suchá, akoby papierová, po kontakte s navlhčenou pokožkou sa prilepí k nej a účinkuje. Po 15 minútach stačí odlepiť a jemne umyť tvár čistou vodou. Pleť hladšia a jemnučká.
   + ľahká aplikácia, ako aj následné odstránenie
   + pleť omladená, zregenerovaná, vypnutá, zjednotený odtieň pokožky

   – nepríjemne vonia

   Odpoveda
  5. Natalia-Bratislava

   Masku značky Spaderm som skúšala prvý krát a bolo to zároveň zoznámenie sa s takýmto typom masky. Na obale masky, mi chýbali slovenské inštrukcie. Boli len v anglickom jazyku, čo nemusí byť pre každého zrozumiteľné. Maska hovorí, že stačí navlhčiť tvár, čo rozhodne nestačilo a masku som musela na tvári znova namáčať. Myslím, že by mi vyhovovala skôr v prípade, ak by bola už namočená, je to pre mňa pohodlnejšie.
   Tvár po použití masky bola matná, zbavená mastnoty, čo je však opak toho, čo sľubuje – hydratácia.

   Odpoveda
  6. Michaela-Senica

   S maskou “Spaderm” som sa stretla prvý krát. Pravidelne používam masky na tvár a tak som bola plná očakávaní, aký zázrak sa skrýva v balíčku. 🙂 Prvým plusom bolo už samotné otvorenie masky, veľmi ľahúčko a bez pomoci nožníc alebo iných pomôcok s čím sa stretávam pri iných maskách. Postupovala som presne podľa návodu, ktorý je po anglickým textom aj v českom jazyku čo bolo ďalšie plus. Pri nanášaní masky má byť pleť navlhčená, avšak za mňa to nestačilo a musela som masku ešte vlhčiť vodou na tvári. (možno to chce viac praxe 🙂 ) Po odstránení masky bola tvár matnejšia, jemná, ale skôr suchšia ako hydratovaná a musela som ju ešte nakrémovať.
   Určite by som masku vyskúšala ešte niekoľkokrát, aby som videla požadovaný efekt.

   Odpoveda
  7. Petra-Senica

   Túto masku som sa rozhodla otestovať po návrate z dovolenky, kedy to moja pleť ozaj potrebovala. Maska bola suchá s čím som sa stretla prvý krát a naniesť sa mala na navlhčenú pleť. Ihneď po aplikácii priľnula k pleti a počas doby pôsobenia (15 min) perfektne držala, čiže som hravo zvládla i domáce práce 🙂 . Odstránenie bolo trochu náročnejšie, nakoľko maska úplne zaschla. Nabudúce ju pred odstránením navlhčím. Vôňa masky bola trochu nepríjemná, ale veľké plus bolo, že nebola zbytočne parfumovaná. Moja pleť bola vo výsledku hebká na dotyk, žiarivá a zároveň zmatnená.

   + ľahká aplikácia
   + skvelé priľnutie
   + jemná a zmatnená pleť
   – nie veľmi príjemné odstránenie
   – zvláštna vôňa

   Odpoveda
  8. Zdenka-Bratislava

   Maska Spaderm sa mi na tvár nanášala ťahšie. Aj po navlhčení tváre, ako bolo v návode, som musela masku namočiť vodou na tvári. Odstránenie masky bolo však jednoduché.
   Pleť bola ale suchá, vypnutá. Pre lepší pocit som si musela tvár nakrémovať hydratačným krémom.
   Oceňujem, že maska nebola parfémovaná.

   Masku odporúčam každému osobne vyskúšať.

   Odpoveda

  Odosla komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

  Q

  Ďakujeme za odoslanie vašej recenzie