Dermacol riasenka – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Infinity Mascara - Extrémne predlžujúca a dlhotrvácna riasenka s unikátnou kefkou, ktorá posúva hranice vašich rias!

Vybraní testeri

Michaela, Tušická Nová Ves

Nikola, Oreské

Katarína, Poniky

Lucia, Martin

Monika, Žilina

(dermacol.sk)

Informácie k testovaniu

VYHODNOTENIE A RECENZIE TESTEROV

Popis k produktu

(zdroj: dermacol.sk)

Infinity riasenka

Infinity Mascara – Extrémne predlžujúca a dlhotrvácna riasenka s unikátnou kefkou, ktorá posúva hranice vašich rias! Výnimočná kefka kombinuje jemné vlákna a hrebienok pre dlhotrvácny efekt a nekonečné predĺženie vašich rias. Unikátnu  kefku je možné použiť rôznym spôsobom a ponúka okamžité predĺženie a oddelenie riasy po riase. Vaše riasy sú natočené a pôsobia nekonečne dlhé  a hustejšie.

Vďaka kombinácii jemných vlákien a hrebienku na druhej strane je výsledný efekt naozaj extrémny. Definujte svoj pohľad výnimočnou intenzitou a precíznosťou každej riasy! Ak ide o riasy, zabudnite na kompromisy!

Balenie obsahuje:

 • 1x infinity riasenka
 • objem: 6 ml

(dermacol.sk)

Krátke vyjadrenie z testovania

Testerky si “posvietili” na ďalší produkt od dermacol.sk, a tým bola Infinity riasenka. Aké majú s ňou testerky od 26 do 38 rokov skúsenosti? Je odporúčateľná?

VÝHODY

  elegantný obal v zlatej farbe

  riasy sa pri nanášaní nelepia a nerobia hrudky na mihalniciach

  kefka, ktorá riasy predlžuje a zároveň ich oddeľuje

  špirála vydrží celý deň

  riasy vyzerajú hustejšie

NEVÝHODY

  riasenka na očiach je výrazná až po nanesení vo viacerých vrstvách

  efekt nekonečných rias sa príliš neprejavil

Jedna z testeriek zachytila, že riasenka nie je na citlivé oči. Spomenutá bola aj cena, kde sa zhodli, že je primeraná k danému produktu. Infinity riasenka si od testeriek vyslúžila nakoniec hodnotenie 4,4/5* wink

Recenzie od našich testerov

Hodnotenie produktu

4.4/5 - (5 votes)

5 komentárov

 1. Nikola-Oreske

  Medzi plusy tejto riasenky radím:
  + kefku, ktorá na jednej strane riasy predlžuje, na druhej ich oddeľuje
  + riasy vyzerajú hustejšie
  + nedrolí sa, nezlepuje riasy

  Medzi jej menšie mínusy radím:
  – riasenka sa pri nanášaní ľahko otlačí, nanášanie je náročnejšie
  – efekt “nekonečných” rias sa na mne príliš neprejavil 😅
  – riasenka na očiach vyzerá výrazne až po nanesení v dvoch vrstvách

  Musím povedať, že riasenka ma nesklamala, ale ani nejako zvlášť neohúrila.

  Odpoveda
 2. Michaela-TusickaNovaVes

  Infinity riasenka od Dermacolu sľubuje nekonečné riasy. Práve preto som mala záujem ju otestovať. Dlho hľadám vhodnú špirálu, ktorá by riasy vytočila a predĺžila, keďže popravde moje riasy sú jemné a krátke. Špirála zaujme už svojim vzhľadom, obal je v peknej zlatej farbe a pôsobí elegantne. Má dve druhy kefiek – jednu na zahustenie a druhú na rozčesanie rias. Má peknú čiernu farbu, ale popravde je nutné ju nanášať vo viacerých vrstvách, aby efekt bol naozaj viditeľný. Výhodou je, že pri nanášaní sa riasy nelepia a nerobia sa hrudky na mihalniciach. Nevýhodou je, že nie je na citlivé oči, aj keď by som čakala, že pri vegánskom zložení by to tak malo byť. Nie je to uvedené ani v popise na stránke.

  Riasy sú zvýraznené a aj predĺžené, ale nie je to tak ohromujúce ako uvádzajú, asi je naozaj potrebné mať už svoje riasy dlhšie ako sú tie moje. Cena je v rámci normy k danému produktu.

  Odpoveda
 3. Lucia-Martin

  Riasenka Dermacol Infinity je dobrá špirála s priateľnou cenou. Krásne zvýrazňuje riasy a má sýtu čiernu farbu. Kefka je dobre vyformovaná, špirála sa ľahko nanáša. Kefka vzhľadom na svoj tvar aj predĺži mihalnice a zároveň ich aj rozčeše. Páči sa mi, že riasy zostávajú oddelené a nelepia sa dokopy. Je vodeodolná, čo je super.

  Špirála naozaj vydrží celý deň, preto sa trochu ťažšie odlíči, takže odporúčam dobrý odličovač.

  Odpoveda
 4. Monika-Zilina

  V rámci spolupráce s portálom „nakupnykompas.sk“ som mala možnosť otestovať produkty značky Dermacol. Ako druhý produkt som testovala „Infinity riasenku“.

  Riasenka zaujme už na prvý pohľad svojim obalom v zlatom prevedení, ktorý pôsobí luxusne.
  Táto riasenka je predlžujúca a dlhotrvácna s unikátnou hybridnou kefkou, ktorá kombinuje jemné vlákna – štetinky a hrebienok. Štetinky zahusťujú a hrebienok oddeľuje a predlžuje.
  S riasenkou sa mi pracovalo dobre, a efekt bol pekný, ale musela som použiť viacero vrstiev a trošku sa s tým pohrať. Riasenka mi počas dňa neopadávala a vydržala celý deň. S odličovaním som nemala žiaden problém.
  Za vyskúšanie určite odporúčam.

  Odpoveda
 5. Katarina-Poniky

  Druhý produkt, ktorý som testovala v spolupráci s Nákupným Kompasom bola riasenka Infinity. Prvé, čo ma na nej zaujalo bol obal, ktorý na mňa pôsobil luxusne, druhé čo ma zaujalo bola kefka, ktorá je silikónová a tretím, čím si ma dostala táto riasenka bolo vytočenie mihalníc. Po jej použití som vôbec nemala zlepené mihalnice, ako sa mi bežne stávalo pri iných riasenkách. Nemusela som použiť ani klieštiky na vytočenie mihalníc, pretože aj bez toho som mala mihalnice krásne vytočené. Mínusy na tejto riasenke som nenašla. Ja som našla len plusy, ktoré som vyššie opísala.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

Q

Ďakujeme za odoslanie vašej recenzie