CALM od Puravia na nespavosť v noci – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Doplnok stravy, ktorý vám pomôže prekonať nespavosť v noci. Zlepšite svoj spánok s produktom CALM od Puravia pre kvalitný nočný odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Vybraní testeri

Katarína, Bratislava

Tatiana, Bratislava

Jana, Stakčín

(puravia.sk)

Informácie k testovaniu

VYHODNOTENIE A RECENZIE TESTEROV

Popis k produktu

(zdroj: puravia.sk)

Relax, pohoda, spánok. To je nový Calm, ktorý vám pomôže vypnúť myšlienky na všetky starosti a pripraví vaše telo aj myseľ na pokojný spánok. Nedarí sa vám večer rýchlo zaspať a ráno sa cítite unavení? Vyskúšajte túto najlepšiu kombináciu horčíka bisglycinátu, neurotransmiteru GABA a vitamínu B6 na uvoľnenie a kvalitný výdatný spánok, ktorý je dôležitý pre vašu dobrú náladu a energiu ďalší deň. Je to naša vlastná receptúra, ktorú vyvinula a zároveň je jej garantom funkčnosti a čistoty sama Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA.

Obsah balenia: 90 kapsulí

Dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly denne nalačno pred spaním

Krajina pôvodu: Česká republika

Ide o doplnok stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Doba expirácie vyznačená na obale.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho spánku a prekonať nespavosť? Tento produkt je určený pre všetkých, kto túži po pokojnom nočnom odpočinku a chce dosiahnuť zdravý spánok. Hľadáme 3 TESTEROV na otestovanie CALM MAGNESIUM + GABA + B6 od Puravia.

Vašou úlohou bude vyskúšanie produktu CALM a po ostestovaní zdieľať svoje skúsenosti na pekných fotkách na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Zároveň sa podelíte so svojimi skúsenosťami aj na stránke nakupnykompas.sk a e-shope puravia.sk.

Vo svojom príspevku použijete označenie @NakupnyKompas.sk a @Puravia (Facebook) alebo @NakupnyKompas a @puravia.cz (Instagram). Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Puravia” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Puravia.

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj. puravia.sk)

CALM MAGNESIUM + GABA + B6

Balenie obsahuje:

 • jedno balenie, 90 kapsúl

(puravia.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: pexels.com/Karolina Grabowska; Jonathan Borba; Jeshootscom

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám obal produktu, jeho užívanie a vzhľad kapsúl. 

Krátke vyjadrenie z testovania

Pokojný spánok s CALM MAGNESIUM + GABA + B6 od Puravia je vhodný pre všetky osoby, ktoré hľadajú prírodný spôsob na dosiahnutie pokojného a kvalitného spánku. Ideálny pre ľudí so spánkovými problémami, stresom alebo hľadajúcich relaxáciu pred spaním. Produkt využíva prírodné zložky s relaxačným účinkom, aby podporil uvoľnenie tela a mysle pred spaním. smile

VÝHODY

  prírodný doplnok

  kvalitné zloženie (Horčík bisglycinát, GABA (kyselina Gama aminomaslová), vitamín B6)

  ohľaduplné sklenenné balenie

NEVÝHODY

  veľkosť tabletiek

Slová jednej z testeriek hovoria za všetko “S ľahkým užívaním a schopnosťou ukľudňovať nielen počas spánku, ale aj v stresujúcich situáciách, sa tento produkt skutočne vyníma”. Všestrannosť robí z Calm Magnesium + GABA + B6 od Puravia skvelú voľbu pre všetkých, ktorí túžia po pokojnom a kľudnom spánku na prírodnej báze.  Hodnotenie 4,5/5* smile

Recenzie od našich testerov

Hodnotenie produktu

4.5/5 - (4 votes)

3 komentáre

 1. Tatiana-Bratislava

  Calm Magnesium + GABA + B6 je prírodný doplnok, ktorý kombinuje horčík bisglycinát, neurotransmiter GABA a vitamín B6 v jedinečnom spojení. Jeho účinky nie sú len pre podporu pokojného spánku, ale aj pre ukľudnenie myšlienok v každom okamihu. Napríklad počas dní kedy pociťujeme mierny stres alebo úzkosť.

  Okrem jeho účinnosti ma očarilo aj ohľaduplné sklenenné balenie. S ľahkým užívaním a schopnosťou ukľudňovať nielen počas spánku, ale aj v stresujúcich situáciách, sa tento produkt skutočne vyníma.

  V pokynoch na užívanie som si všimla, že sa odporúča užívať produkt na lačno 3 hodiny pred spaním. Hoci je to jasne uvedené v pokynoch, pre niektorých užívateľov to môže byť trochu mätúce, keďže každý má iný režim. Nie vždy sa mi počas týždňa podarilo byť úplne na lačno pri užívaní tohto doplnku stravy. Takisto bolo trošku mätúce to či sa majú brať dve pirulky naraz keďže je napísané že sa majú užívať 2 ks.

  Avšak na záver, ak hľadáte prírodný spôsob, ako dosiahnuť pokojnejší spánok a zmierniť stres, Calm Magnesium + GABA + B6 je výbornou voľbou.

  Odpoveda
 2. Jana-Stakcin

  Veľmi výnimočný produkt. Naozaj ak máte problém zaspať tento produkt vám pomôže. Keďže pracujem z domu a mám dosť hektickú prácu, mám problém zaspať. Hlava plná myšlienok mi to jednoducho nedovoľuje. Ale po užití som nemala vôbec problém zaspať. Cez noc som sa vôbec nebudila naozaj sa mi skvalitnil spánok. A ráno mám kopec energie cítim sa odpočinutá.

  Ďalšie plus vidím v zložení. Naozaj takéto nadupané zloženie, ktoré vám pomáha, nie len na spánok, ale aj na kosti, svaly, nervovú sústavu a mozog. A plusom je už len to pekné balenie. Naozaj ak človek hľadá niečo na lepší spánok a nechce do seba dávať chémiu toto je správna voľba.

  Možno niekomu by vadilo, že tie kapsulky sú dosť veľké, ale ja s tým nemám problém. Za mňa jeden kvalitný produkt, ktorý naozaj funguje.

  Odpoveda
 3. Katarina-Bratislava

  Na testovanie som dostala produkt “Pokojný spánok s CALM od Puravia”. Puravia je firma, ktorá ponúka čisté a prírodné doplnky stravy. Sortiment firmy je zameraný takmer na celé ľudské telo, od ciev, pečene a pažeráka až po mozog a nervový systém.

  CALM je prírodný doplnok, ktorý kombinuje horčík, bysglycinat, neurotransmiter GABA a vitamín B6. Je to účinný mix pre ukľudnenie a lepší spánok, čím vo výsledku máte viac energie počas dňa a ste odpočinutý. Užívajú sa 2 ks tabletiek nalačno tri hodiny pred spánkom. Jednou nevýhodou, možno iba pre mňa je veľkosť tabletiek, sú dosť veľké a musela som ich zapiť dostatočným množstvom vody.

  CALM Magnesium + GABA + B6 je vhodným prírodným doplnok stravy pre pokojný spánok.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

Q

Ďakujeme za odoslanie vašej recenzie