Svet svietidiel – RECENZIE A SKÚSENOSTI

(3 recenzie zákazníkov)

Rodinná firma, ktorá stojí na troch pilieroch v podobe zakladateľa Jiřího Mánka a jeho dvoch synov. História firmy siaha už do roku 1991 a aktuálne svoje aktivity poskytuje v 27 štátoch. Na ich e-shope nájdete kompletné osvetlenie – interiérové, exteriérové, inteligentné, ale aj vianočné.

  • Zákaznícka linka: 02 33 456 870
  • E-mail: helpdesk@svet-svietidiel.sk
  • Aktuálne zľavy TU

Pridaj Recenziu

1,0
Založené na 3 hodnoteniach
5 hviezdičiek
0%
4 hviezdičky
0%
3 hviezdičky
0%
2 hviezdičky
0%
1 hviezdička
100
100%
1-3 z 3 recenzie
  1. Ľ

    Pozitíva: žiadne

    Negatíva: Nespokojnosť


    Dva krát mi prišiel tovar rozbitý. Ani sa nečudujem. Pošlú krabicu na ktorej vôbec nieje označené že je tam krehký tovar. Myslím si že tak aj s tým balíkom kuriéri potom nakladajú ! Od teraz objednávam u iných dodávateľov.

    (0) (0)
  2. JK

    Pozitíva: žiadne

    Negatíva: zavádzanie zákazníka


    Klamú, zavádzajú, nechápem ako môžu takéto e-shopy podnikať. Smutné

    (0) (0)
  3. M

    Pozitíva: ŽIADNE !!!!!!

    Negatíva: ABSOLUTNE NEODPORUCAM NAKUPVAT TOVAR TU !!!!


    Zakúpené svetlo svietilo 2 dni. Po zaslaní komplet balenia na adresu – prišla odpoveď že reklamácia sa neuznáva, lebo sme nedodali tovar na posúdenie vady !!!!! Celé svetlo som im poslal v originál obale !!!!

    (0) (0)

Rodinná firma, ktorá stojí na troch pilieroch v podobe zakladateľa Jiřího Mánka a jeho dvoch synov. História firmy siaha už do roku 1991 a aktuálne svoje aktivity poskytuje v 27 štátoch. Na ich e-shope nájdete kompletné osvetlenie – interiérové, exteriérové, inteligentné, ale aj vianočné.

3 recenzie k Svet svietidiel – RECENZIE A SKÚSENOSTI

  1. Martin


    Pozitíva: ŽIADNE !!!!!!

    Negatíva: ABSOLUTNE NEODPORUCAM NAKUPVAT TOVAR TU !!!!


    Zakúpené svetlo svietilo 2 dni. Po zaslaní komplet balenia na adresu – prišla odpoveď že reklamácia sa neuznáva, lebo sme nedodali tovar na posúdenie vady !!!!! Celé svetlo som im poslal v originál obale !!!!

    (0) (0)
  2. Jozko Kunik


    Pozitíva: žiadne

    Negatíva: zavádzanie zákazníka


    Klamú, zavádzajú, nechápem ako môžu takéto e-shopy podnikať. Smutné

    (0) (0)
  3. Ľ


    Pozitíva: žiadne

    Negatíva: Nespokojnosť


    Dva krát mi prišiel tovar rozbitý. Ani sa nečudujem. Pošlú krabicu na ktorej vôbec nieje označené že je tam krehký tovar. Myslím si že tak aj s tým balíkom kuriéri potom nakladajú ! Od teraz objednávam u iných dodávateľov.

    (0) (0)
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Odpoveď je vyžadovaná
* Odpoveď je vyžadovaná

Maximálna veľkosť súboru je 20 MB a pri nahrávaní viacerých obrázkov nahrávajte ich naraz, nie po jednom. obrázok /ky môžete nahrať aj potiahnutím na toto pole. Sem presuňte súbory

Odoslaním recenzie súhlasíte s Všeobecnými obchodnými podmienkami a so Súhlasom so spracovaním osobných údajov. Váš email nebude zverejnený.

Q

Ďakujeme za pridanie recenzie. Po schválení bude recenzia viditeľná pre ostatných návštevníkov stránky.

Mám to kúpiť?
Nákupný kompas
Mám to kúpiť?
Preverte nákup za 60 sekúnd
Mám to kúpiť?