| 5 hviezdičiek | 19% | |
| 4 hviezdičky | 3% | |
| 3 hviezdičky | 3% | |
| 2 hviezdičky | 2% | |
| 1 hviezdička | 73% |
5 recenzií k Carneo smart hodinky
-
Pozitíva: Široké spektrum aplikácií, presné meranie,displej je ľahko čitateľný,telefonovanie je jasné a dobre pocuteľné pre obe strany, vodeodolnosťť,variabilita cifernikov, ľahká manipulácia a inštalácia/úprava
Negatíva: Chýba platba kartou, tlakomer,meranie glukózy
Smart hodinky ma veľmi milo prekvapili,testovala som ich v odtieniSand Grey.Ponúkajú množstvo funkcií ako meranie spánku,pulzu,stresu,GPS či kompas,ktoré som reálne využívala.Veľkým plusom je vodeodolnosť–bez problémov som ich používala aj pri sprchovaní,a odolnéGorilla Glass,ktoré zatiaľ nemá žiadne škrabance.
Potešila ma aj dlhá výdrž batérie a rýchle nabíjanie.Hodinky sú ľahké a pohodlné na nosenie,aj keď pôsobia robustne.
Jediné mínus vidím v tom,že neumožňujú priame platenie,meranie tlaku či glukózy (ani kompatibilitu s prepojenymi aplikáciami)Inak ich ale určite odporúča
(0) (0)
Odoslaním recenzie súhlasíte s Všeobecnými obchodnými podmienkami a so Súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme za pridanie recenzie. Po schválení bude recenzia viditeľná pre ostatných návštevníkov stránky.


















Pozitíva: ziadne
Negatíva: nefunkcny poskodeny tovar
objednal som si beurer vyrobok , poslali mi otvorený používaný a nefunkčný tovar , no proste Poľsko , nikdy viac si od nich neobjednám ani paratka , tak som prišiel o 70€… o reklamácii ani nepíšem no proste Poľsko sú schopný
podľa všetkého Vám predať aj použitý toaletný papier
Pozitíva: Ziadne
Negatíva: Planeo banda podvodnikov
Predali mi umyvacku okien Sencor,ktora bola 1x na okne. Nesla zapnut,tak isla na reklamaciu,a zo servisu mi prisla hrdzava krabica, vraj zhrdzavela,zle pouzivanie,reklamacia neuznana. V marci 2026 kupene v maji 2026 reklamovane. 1x na okne.
Pozitíva: Žiadne
Negatíva: 100%
Jedna z najhorších zákazníckych skúseností, aké som kedy zažil.
Bol mi predaný nekompletný výrobok. Namiesto jednoduchého vyriešenia problému som sa stretol s absolútnym nezáujmom zo strany zákazníckej podpory. Ani po troch vysvetleniach a opakovaných žiadostiach neboli schopní pochopiť, čo vlastne zákazník potrebuje. Namiesto toho prijímali nezmyselné rozhodnutia, ktoré problém vôbec neriešili.
Komunikácia bola chaotická, chýbali dôležité informácie a nikto sa ani len nesnažil nájsť rozumné riešenie. Po návšteve predajne sa situácia ešte zhoršila. Zamestnanci neprejavili žiadnu snahu problém vyriešiť a namiesto pomoci vytvorili ďalšie komplikácie, stratu času a zbytočné náklady.
Je neuveriteľné, ako môže obchod úplne ignorovať potreby zákazníka a zároveň od neho očakávať, že bude znášať následky ich vlastných chýb.
Dôrazne odporúčam vyhnúť sa tomuto obchodu za každú cenu. Ak si chcete ušetriť peniaze, čas a nervy, nakupujte kdekoľvek inde.
Pozitíva: stretnutie sa s ľudmi, ktorí poradia
Negatíva: vyššie ceny ako online
stratla som sa s profesionálnym prístupom a ochotou personálu. Nie je problémom objednať, čo som si vybrala a receptové lieky väčšinou majú.
Pozitíva: Ochota pomôcť
Dňa 4.6.2026 som si kupovala v predajní v TN Laugaricio mobilný telefón a stretla som sa s veľkou ochotou obsluhy pri inštalovaní telefónu. Veľká vďaka za ústretovosť. Eva