Staňte sa našim Testerom

Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

AKTUÁLNE PRODUKTY NA TESTOVANIE

VYBERTE, OTESTUJTE, ZDIEĽAJTE

Lieskovcovo – kakaový krém

Lieskovcovo-kakaový krém Slowtella od Slowlandia. Lahodná kombinácia lieskovcov a kakaa s nízkym obsahom cukru. Perfektná voľba pre zdravé maškrtenie.

Blueiron – prémiový doplnok stravy

Vyvinutý so zameraním na posilnenie zdravia. Blueiron obsahuje látky, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu kostí, vlasov, nechtov, pokožky a funkcie nervového systému.

Hydrolyzovaný kolagén v prášku

Objavte krásu s hydrolyzovaným rybím kolagénom v prášku. Unikátny trojzložkový kolagén posilňuje pokožku, vlasy a nechty. Podporuje bunkovú regeneráciu.

Slnečné a dioptrické okuliare

Štýlové, kvalitné a prispôsobené každej príležitosti. Také sú okuliare od Eyerim. S nadčasovým dizajnom, výraznými detailmi a rôznorodými farebnými kombináciami.

Pokojný spánok s CALM od Puravia

Doplnok stravy, ktorý vám pomôže prekonať nespavosť v noci. Zlepšite svoj spánok s produktom CALM od Puravia pre kvalitný nočný odpočinok, ktorý si zaslúžite. Relax, pohoda, spánok, to je Calm.

Hydratačný pleťový krém a prášok

Kvalitná pleťová starostlivosť s výhodou perlového prášku. Pomáha dosiahnuť hydratovanú a mladistvú pleť a zároveň ju chráni pred účinkami UV žiarenia. Vhodné pre všetky typy pleti.

Káva Peru Organic – 100% Arabica

Zažite dobrodružstvo jedinečných chutí s Peru Organic zrnkovou kávou. Poznajte chuť exotických oblastí v každej šálke. Urobte si čas na túto kávu a zažite viac ako len kofeín – zažite Peru.

Proteínové tyčinky s príchuťou rumových praliniek

Ochutnajte neodolateľné potešenie v podobe proteinových tyčiniek s jemnou rumovou príchuťou, obalených v lahodnej mliečnej čokoláde. Doprajte si výnimočný zážitok plný kvality a výbornej chuti.

Kapsulový kávovar Tchibo Cafissimo pure+

Vychutnajte si dokonalú šálku kávy každý deň. Ideálny pre všetkých milovníkov kávy, ktorí oceňujú jednoduchosť a rýchlosť prípravy. Bez námahy si pripravíte kvalitnú kávu v rôznych chutných variantoch.

Make-up, riasenka, rúž, hydratačný gél a sprchovací krém

Beauty kolekcia pre všetkých, ktorí očakávajú osvieženie a hydratovanie pokožky, vyniknutie pier, zvýraznenie dlhých a plných mihalníc a zanechanie pocitu sviežosti na pokožke.

Kloubus – zbavte sa problémov s kĺbmi

Určený pre všetkých, ktorí hľadajú kĺbovú výživu pre bolesti kĺbov, svalov a pohybového aparátu. Ideálny pre športovcov, starších ľudí a všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a pohodlie.

Proteínová omeleta so syrovou príchuťou

Vychutnajte si obľúbenú proteínovú omeletu, ktorú si zamiluje každý. Vhodná pre všetkých, ktorí sa snažia mať zdravý jedálniček. Bohatá na bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerálne látky.

Krížový laserový zameriavač na presné zameranie

Kompaktné zariadenie s laserovým zameraním pre rýchle a presné zameranie obrazov, svietidiel, obkladov, líšt a mnoho iného. Svoje uplatnenie nájde nielen u hobby majstrov.

Kozmetická nano maska na tvár

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o starostlivosť o pleť a chcú dosiahnuť jej omladenie a regeneráciu. Pomáha hydratovať pokožku a poskytuje jej nutričné látky, ktoré sú dôležité pre jej zdravie a vitalitu.

Brazílska káva – 100% Arabica

Bohatá jemná chuť s nádychom čokolády a orechov, sprevádzaná lahodnou arómou. Brazílska káva si zaslúžene získala svoje renomé a je nepostrádateľnou súčasťou svetovej kávovej kultúry.

Očný krém pre všetky typy pleti

Nuance Caviar and Pearl očný krém obsahuje zložky, ktoré pomáhajú redukovať vrásky, rozjasňovať pokožku a poskytujú intenzívnu hydratáciu. Jeho ľahká textúra sa ľahko vstrebáva a zanecháva pleť hladkú a sviežu.

Zubná pasta a gél na bielenie zubov

Kto z nás by netúžil po čarovnom a bielom úsmeve. Zapojte sa do testovania a dajte ostatným vedieť či vám na ceste za čarovným úsmevom pomohla aj bieliaca sada Dr.Max PRO32 Whitening Set.

AKO TO FUNGUJE V ŠIESTICH BODOCH

JASNE A ZROZUMITEĽNE

1, Vyberte si produkt na testovanie

Rozhodnite sa, ktorý z ponúkaných produktov zo zoznamu máte záujem otestovať. V závislosti od typu produktu vám bude poskytnutý ZADARMO alebo s výraznou zľavou. Podrobnosti nájdete v popise príslušného testu.

Počet produktov je na každú kampaň obmedzený. Neváhajte a rozhodujte sa preto rýchlo.

2, Uchádzajte sa o produkt

Vyberte si produkt, ktorý vás zaujíma. Môžete požiadať o jeden alebo viac produktov súčasne. Stačí zodpovedať na príslušné otázky v dotazníku ku každému vybranému produktu.

Pri zodpovedaní otázok buďte úprimný, ale aj kreatívny. Prečo ste tou správnou osobou na testovanie práve vy. Ak nás zaujmete, čoskoro budete môcť začať testovať.

3, Vybrali sme vás?

Obdržali ste od nás e-mail, že ste boli vybratý? Gratulujeme. Ak sa vám neozveme, neboli ste tentokrát pre testovanie vybratý. Nevešajte, ale hlavu, možno nabudúce to budete práve vy, kto bude testovať.

Nezabudnite si sledovať e-mail (aj časť SPAM), pošleme vám bližšie informácie k testovaniu. Produkty sa prideľujú testerom, ktorí spĺňajú kritériá, podľa poradia zaslania dotazníka.

4, Testovanie produktu

Akonáhle budeme vedieť, dáme vám informáciu, kedy produkt pošleme, alebo kde si máte po neho prísť. Spolu s produktom vám budú zaslané aj pokyny s podrobnosťami.

Keď dorazí produkt, začína testovanie. Riaďte sa svojim skutočným ja, buďte sami sebou. Produkt otestujte najlepšie, ako môžete a všetko si zapisujte (pozitíva aj negatíva). Nezabudnite na fotky alebo video.

5, Čas na recenziu

Podeľte sa o skúsenosti s produktom vyjadrením svojho úprimného názoru. Čím je vaša recenzia podrobnejšia, tým je užitočnejšia pre ostatných zákazníkov a je cenou spätnou väzbou pre výrobcov.

Zverejnite svoje skúsenosti s testovaným produktom na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, TikTok, …) a hodnotiacich portáloch. Podrobné pokyny dostanete, keď budete v tejto fáze hodnotenia. Najlepší testeri sú odmeňovaný častejším oslovovaním.

6, Ďakujeme za účasť

Produkt vám po overiteľnom testovaní ostáva, alebo bude poskytnutá výrazná zľava na jeho kúpu, ako kompenzácia za čas, ktorý ste investovali. Šírte svoju úprimnú skúsenosť s našim recenzným portálom medzi rodinu a priateľmi a pomôžte tak predchádzať zlým nákupom. Váš úprimný názor je to, na čom záleží, a to je to, čo by ste mali zdieľať s ostatnými.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

Otázky & odpovede

Ako sa stanem testerom?

Stať sa testerom produktov na našom portáli je pomerne jednoduché. Stačí nám pre začiatok zanechať váš e-mail. Akonáhle budú k dispozícii nové produkty na otestovanie, obdržíte medzi prvými od nás e-mail, kde vám priblížime, ako ďalej postupovať.

Ako sa môžem zúčastniť testovania produktu?

Vyberiete si z ponuky testovaných produktov a zodpoviete pár otázok v dotazníku. Ak pôjde všetko dobre a budete vybraný ako tester, dostanete produkt väčšinou ZADARMO na otestovanie.

Ako sa rozhodujete, kto bude vybraný na testovanie?

Výber vhodného testera/testerov závisí od definovaných požiadaviek, ktoré očakávame. Pri každom produkte je detailne uvedené, aké sú kritéria výberu a čo musí daný tester splniť.

Základom je kvalitne vyplnený dotazník.  Výhodou je aj, ak ste aktívny na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, TikTok a iné).

Bohužiaľ, počet ľudí, ktorí sa môžu zúčastniť testovania produktov, je vždy obmedzený. Niekedy nemôžeme prijať všetkých záujemcov, aj keď sa ich profily zhodujú. V tomto prípade je rozhodujúcim kritériom, poradie zaslania dotazníka.

Ako zistím, či som bol vybraný na testovanie?

Ak ste boli vybraný na testovanie, obdržíte od nás e-mail s potvrdením. Odporúčame preto zadávať platný e-mail a sledovať prípadne aj SPAM (niekedy tam e-mail zvykne zablúdiť).

Na ktorých testoch produktov sa môžem zúčastniť?

V princípe sa môžete prihlásiť na ktorékoľvek testovanie produktu (jeden alebo aj viac súčasne). Odporúčame prihlásiť sa hlavne tam, kde spĺňate kritéria výberu, ktoré sú uvedené pri každom produkte. Predídete tak sklamaniu, že sme vás nevybrali.

Musím sa zúčastniť testovania, ak som prejavil záujem a bol vybraný?

Ak prejavíte záujem o testovanie produktu, vyplnením a zodpovedaním otázok v dotazníku a následne sa pre vás rozhodneme, očakávame že sa testovania zúčastníte. Ak by ste nevykonali žiadnu aktivitu, nebudete v budúcnosti pozvaný k ďalšiemu testovaniu produktov.

Značky s ktorými spolupracujeme sa spoliehajú, že im dáte spätnú väzbu a budete zideľať svoje skúsenosti.

Čo robí skvelú recenziu, skvelou?

Či už ste si produkt obľúbili, alebo vás napadlo, čo by sa dalo vylepšiť, napíšte všetko do recenzie. Najvyššou prioritou v produktových testoch je objektivita,  úprimný a čestný názor a vaša nezameniteľná autenticita.

V recenzii sa nebojte vyjadriť svoj pohľad na testovaný produkt. Vítané sú fotky alebo krátke video. Ani negatívna recenzia neovplyvní, že budete musieť produkt vrátiť, resp. že sa nebudete môcť zapojiť do budúcich testov.

Ak ma napadajú ďalšie otázky, na koho sa môžem obrátiť?

Všetky podklady a informácie vám budú poskytnuté pred testovaním produktu. Ak by napriek tomu ostala niektorá z otázok nezodpovedaná, napíšte nám na info@nakupnykompas.sk. Budeme sa vám ich snažiť v čo najkratšej dobe zodpovedať.