Slnečné okuliare nie sú len praktickým doplnkom na ochranu pred slnečným žiarením, ale aj štýlovým módnym doplnkom a neoddeliteľnou súčasťou každodenného vzhľadu. Okrem estetiky hrajú kľúčovú úlohu v ochrane očí pred nebezpečnými UV žiareniami. Ich výber zohľadňuje nielen trendy, ale aj individuálne potreby a vkus každého nositeľa. Eyerim prináša spojenie kvalitných materiálov, precízneho spracovania, širokej palety štýlov za prijateľné ceny. Vstúpte s nami do sveta, kde každý detail je dôležitý a kde sa kvalita stretáva s dizajnom. Vitajte vo svete Eyerim wink

Okuliare s trendovým dizajnom – Eyerim

Značka Eyerim vznikla z presvedčenia poskytovať zákazníkom kvalitný produkt, s kvalitnými službami za prijateľnú cenu. O kvalitných službách svedčia recenzie na portáli Heureka, s celkovou spokojnosťou e-shopu 4,8*/5* (k 30.01.2024). O tom akú sme mali skúsenosť s kvalitou produktu sme sa presvedčili sami, otestovaním okuliarov z kolekcie OiO by eyerim. A či bola cena za okuliare prijateľná? To sa dozviete v riadkoch nižšie.

(eyerim.sk)

Načo sme sa pri recenzii zamerali

Pri našom hodnotení slnečných okuliarov sme kládli dôraz na niekoľko kľúčových aspektov, aby sme poskytli komplexný pohľad. Zameriavali sme sa na ochranu očí a materiálové prevedenie. Taktiež sme venovali pozornosť praktickým aspektom, ktoré prispievajú k celkovému pohodliu pri nosení a používaní.

Naším cieľom bolo/je poskytnúť informácie, ktoré vám pomôžu pri výbere a tým je nielen štýl, ale aj ochrana očí a pohodlie pri výbere slnečných okuliarov.

V balíku okrem okuliarov Atlas (Hydra Green) z kolekcie OiO by eyerim nájdete aj puzdro a handričku

1. Ochranný UV filter

Jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere slnečných okuliarov je bezpochyby, schopnosť ochrániť oči pred slnečným žiarením. Okuliare „Hydra Green“ z kolekcie OiO by eyerim, ktoré sme testovali nám poskytli 100% ochranu voči UVA a UVB žiareniu.

UVA žiarenie preniká hlbšie do pokožky a spôsobuje jej vysušenie a starnutie, v prípade očí môže prispieť k degenerácii šošovky. UVB žiarenie zas pôsobí na povrch pokožky a je zodpovedné za jej spálenie, v prípade očí môže spôsobiť ich podráždenie a prispieť k vzniku šedého zákalu.

Oči máte len jedny a preto aj náš výber bol podmienený UV filtrom, ktorý okuliare od značky Eyerim majú a plnia na 100%. Ak by ste pri svojich okuliaroch pociťovali bolesť očí, začervenanie, citlivosť na svetlo alebo rozmazané videnie, odporúčame pouvažovať nad kúpou iných s UV filtrom, napr. aj z rady Eyerim.

Plastové šošovky – ľahké, odolné proti poškriabaniu a s UV filtrom

Zelená farba rámu slnečných okuliarov pridáva neokukaný a trendový vzhľad

2. Materiálové a farebné prevedenie

Materiál rámu aj šošoviek je plastový, čo vôbec neuberalo na kvalite spracovania a príťažlivosti slnečných okuliarov. Vizuálne príjemný vzhľad s možnosťou výberu dvoch farebných prevedení rámu, zelenej a čiernej. U nás padla voľba na zelené, prišli nám viac trendy a menej okukané ako čierne.smile Veľká výhoda oproti kovovým je, komu sa to už niekedy stalo, nám dá asi za pravdu, nemôžete sa popáliť v prípade, že si ich necháte v rozohriatom aute.

Šošovky majú sivú farbu čím zachovávajú vnímanie prirodzených farieb a zlepšujú percepciu za každých svetelných podmienok. Zároveň sú antireflexné – eliminujú odrazy z povrchu skiel a znižujú únavu očí, s UVA a UVB filtrom – minimalizujú poškodenie očí, tvrdené – ochránia pri páde, ale aj odolné proti poškriabaniu a nečistotám.

Na výber máte zelené a čierne farebné prevedenie rámu. Zdroj: eyerim.sk

3. Komfort pri nosení

Štýlové, ľahké, dobre držia na nose a nikde netlačia. Takto by sme opísali komfort, ktorý zažijete pri ich nosení. Minimalistický, no napriek tomu nadčasový dizajn v zelenom prevedení nám sedel vďaka univerzálnej veľkosti dokonale. Vhodný ako pre mužov, tak aj pre ženy s rôznymi typmi tváre (srdcová, okrúhla, oválna).

Okuliare sú vhodné takmer pre všetky typy tváre. Zdroj: eyerim.sk

V balení nájdete aj mäkké puzdro (žlté) a handričku. Nie je potrebné nič viac dokupovať. Ak nie ste si istý, či vám budú okuliare sedieť, odporúčame buď skontrolovať veľkosť vašich aktuálnych okuliarov alebo využiť možnosť zobrazenia okuliarov za pomoci virtuálneho zrkadla na mobile.

Rozmer okuliarov na vnútornej strane bočnice alebo nosníka

Porovnanie virtuálneho zrkadla s realitou

4. Cena

Jedným z hlavných parametrov pri výbere okuliarov je pochopiteľne aj cena. Vzhľadom na vyššie uvedené parametre je cena za okuliare 30 € (k 30.01.2024) viac než prijateľná. Pre tých, ktorí majú záujem aj o iný dizajn, odporúčame kolekciu OiO by eyerim, kde sú slnečné okuliare s rovnakou cenovkou.

Celkové zhodnotenie

Okuliare poskytujú 100% ochranu pred UVA a UVB žiarením, čo je kľúčový faktor pri výbere slnečných okuliarov na ochranu očí pred škodlivým slnečným žiarením.

Materiál rámu a šošoviek je plastový, čo neubralo na ich príťažlivosti. Okuliare sú antireflexné, čo eliminuje odrazy a znižuje únavu očí. Sivé šošovky zachovávajú prirodzené farby a zlepšujú percepciu za rôznych svetelných podmienok.

Dizajn okuliarov je vizuálne príjemný a vďaka možnosti výberu medzi zeleným a čiernym prevedením sa prispôsobia rôznym preferenciám. Ich plastový rám je vhodný pre všetky typy tvárí a zároveň eliminuje riziko popálenia pri vystavení slnku v aute.

Okuliare sú pohodlné na nosenie, dobre držia na nose a sú vhodné pre mužov aj ženy. V balení je zahrnuté mäkké puzdro a handrička, čo pridáva produktu na hodnote. Cena okuliarov je prijateľná, zohľadňujúc ich kvalitu, vlastnosti a dizajn.

Kolekcia OiO by eyerim ponúka viacero alternatívnych dizajnov za rovnakú cenu. Celkovo sú okuliare “Hydra Green” vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie kvality a moderného dizajnu za primeranú cenu.

VÝHODY

  štýlové s nadčasovým dizajnom

  ochranný UV filter (UVA/UVB)

  dobre držia na nose a netlačia

  pomer cena / výkon (slnečné okuliare, mäkké puzdro, handrička)

  univerzálna veľkosť

  vhodné pre rôzne typy tváre (okrúhly, srdcový, ovlány)

  antireflexné

  vhodné pre mužov aj ženy

NEVÝHODY

  na výber len dve farebné prevedenia

Prispôsobte si okuliare podľa svojich potrieb a vkusu

Nehodia sa vám spomínané okuliare? Preferujete iný typ alebo hľadáte dioptické okuliare? Pre tých čo potrebujú dioptrické okuliare sú vhodnou voľbou dioptrické slnečné okuliare, ktoré kombinujú slnečné okuliare spolu s dioptrickými, ideálne riešenie 2 v 1.

Čo sa týka skiel, máte možnosť vybrať si medzi klasickými, polarizačnými, zrkadlovými dioptrickými sklami, ale aj samozafarbovacie (fotochromatické) sklá a iné. Okrem toho si môžete zvoliť aj hrúbku šošoviek podľa svojich preferencií – štandardné, tenšie (odľahčené) alebo extra odľahčené sklá.

S okuliarmi od Eyerim máte rozsiahle možnosti výberu, aby ste si mohli vychutnať skvelý komfort a štýlový vzhľad presne podľa vašich potrieb a vkusu. Presvedčte sa sami na eyerim.sk wink

(eyerim.sk)

Páčil sa vám článok? Dajte nám vedieť 

5/5 - (1 vote)

– KDE VIETE NÁKUP ZREALIZOVAŤ –

NakupnyKompas.sk

NakupnyKompas.sk

- Prinášame reálnu skúsenosť -

Hľadáme, prekladáme (české, nemecké a anglické zdroje), objasňujeme a pýtame sa na rady zo strany odborníkov. Tvoríme pre vás obsah na rôzne témy. Snažíme sa prinášať reálnu skúsenosť aj od vás, našich čitateľov.

Plánujete si v blízkej dobe niečo kúpiť? Podeľte sa s nami o skúsenosti a my Vás za to odmeníme.

8
9