Obdarúvanie svojej vlastnej rodiny, svojich blízkych alebo známych priateľov môže mať množstvo podôb. Tou najčastejšou je nepochybne kúpa darčeka priamo v obchode. Dumať však nad tým, čo by daného človeka potešilo, je rozhodne riadna fuška. V žiadnom prípade však hlavu nevešajte. Spísali sme pre vás tie najdôležitejšie informácie týkajúce sa výberu darčeka pre mužov.

To najdôležitejšie v skratke

  Obdarovanie je skvelým spôsobom, ako dať blízkej osobe najavo, že vám na nej záleží. V našom článku vám predostrieme niekoľko spôsobov, ako najjednoduchšie a najefektívnejšie nájsť vhodný darček pre muža. A to bez ohľadu na to, či ide o vášho priateľa, manžela, otca, brata, dedka či svokra.

  Pri kúpe vhodného darčeka pre mužov je možné sa riadiť rôznymi kritériami – ukážeme vám tie najdôležitejšie z nich. Prvou zásadou je zachovať si chladnú hlavu počas pretrvávajúcej nákupnej horúčky. Zabúdať tiež netreba na to, že dar by mal odrážať osobnosť príjemcu alebo vaše city k nemu.

  Výber darčeka môžete realizovať na základe koníčkov tohto muža, pričom siahnuť môžete dokonca aj po personalizovanom darčeku, ktorý prehovorí danej osobe priamo do duše. Prispôsobiť ho však nezabudnite tiež podľa toho, v akom vzťahu ste s mužom, ktorého plánujete obdarovať.

  V rámci nášho článku vám pomôžeme nájsť skvelý darček pre vášho manžela, priateľa, otca,  brata, dedka, kamaráta, ale aj svokra. Rovnako sa môžete tešiť na konkrétne tipy na darčeky pre muža, ktoré vás môžu inšpirovať. S našou pomocou tak zoženiete darček pre každého chlapa.

Najdôležitejšie pri výbere vhodného darčeka je vedieť, ktorými kritériami sa riadiť.

Záujmy a záľuby

Nepochybne tým najlepším riešením výberu vhodného darčeka pre muža je zvážiť jeho záujmy a záľuby, ktorým sa pravidelne venuje vo svojom voľnom čase. Muži skrátka milujú praktické darčeky. Ak sa vám podarí šikovne vybrať dar odzrkadľujúci činnosti, ktoré nadovšetko miluje, môže ho samotný dar naozaj veľmi milo a príjemne prekvapiť. Zvážiť môžete napríklad športové suveníry pre oddaného športového fanúšika, umelecké potreby pre kreatívneho umelca, gurmánske špeciálne ingrediencie pre zarytého kuchára či športové vybavenie pre skúseného fitness chlapíka.

Rozpočet

Nakupovanie sa vždy môže ľahko vymknúť spod kontroly. Nechať sa vtiahnuť do víru nakupovania totiž rozhodne nie je vôbec ťažké. Počas výberu tých vhodných kúskov tak majte vždy na pamäti svoj rozpočet. Impulzívne nakupovanie veľkého množstva predražených darčekov je nepochybne najväčšou chybou mnohých nakupujúcich. A odnesú si to hlavne ich peňaženky. Pred samotným nákupom si tak vopred určite, aký objem peňazí si plánujete vyčleniť na ich kúpu. Týmto spôsobom sa tak s ľahkosťou vyhnete zbytočnému vyhadzovaniu peňazí do vzduchu. 

Originalita

Ako sa vraví: fantázii sa medze nekladú. A to pri kúpe darčekov platí dvojnásobne. Nikdy pri výbere vhodného darčeka pre muža nezabudnite zapojiť aj vlastnú kreativitu. Hoci s klasikou nikdy nič nepokazíte, ale rozhodne nepôjde o veľkolepé prekvapenie. Správny darček by mal byť jedinečný, špeciálny, neokukaný a symbolizovať váš vzťah k danému človeku. Ukážete mu tým, že ste do toho vložili svoje úsilie a naozaj chcete, aby sa cítil výnimočne. Samozrejme, je taktiež nutné nájsť akýsi kompromis medzi originálnosťou a využiteľnosťou samotného darčeka.

Aj muži majú radi prekvapenia 😉

Personalizácia

Personalizácia je akousi formou umenia, ktorá ľuďom umožní premeniť aj zdanlivo obyčajné darčeky na nezabudnuteľne originálne kúsky. Personalizované darčeky sú obyčajne zdobené menom, obrázkom alebo krátkou osobnou správou, ktorá ľuďom umožňuje podeliť sa o svoje pocity s obdarovanou osobou. Nielenže tento druh daru zahreje pri srdci, ale pomôže tiež vybudovať pevnejšie osobné vzťahy. Vďaka svojej originalite veľmi ľahko vyniknú v dave, čo vám poskytne skvelú možnosť prejaviť gesto lásky, vďačnosti či uznania jedinečným spôsobom.

Príležitosť

Pri udalostiach ako sú narodeniny alebo meniny, by mal darček sám o sebe vyjadrovať, čo pre vás daný muž naozaj znamená. Darček pre muža k narodeninám tak vyberajte dôkladne. Čo sa týka darčekov pod vianočný stromček, je vhodnejšie, ak svojim blízkym dáte niečo využiteľné v bežnom živote. Vianočný darček pre muža by teda mal byť hlavne praktického charakteru.

Špeciálnym sviatkom je napríklad Deň otcov a Valentín. Deň otcov si vyžaduje len akúsi maličkosť vyjadrujúcu vaše city k vášmu otcovi. Valentínsky darček pre muža by zasa mal byť milý, spomienkový a súčasne aspoň trošku romantický. Osobitou kategóriou je darček na promócie, darček na stužkovú alebo darček k výročiu pre muža. Darčeky pre muža na výročie by mali byť skrátka kreatívne a originálne. Skvelým riešením sú aj vtipné darčeky pre muža, ktoré ho navyše ešte aj poriadne rozosmejú.

Váš vzťah

Pri výbere ideálneho darčeka je vhodné vziať do úvahy aj váš vzťah s obdarúvaným mužom. Kupovať darček pre vášho manžela, priateľa, otca, brata, spolužiaka, kamaráta, dedka, svokra či suseda rozhodne nie je jedno a to isté – pre každého z nich totiž môže byť vhodný iný typ darčeka. Svoj dar tak musíte prispôsobiť aj podľa toho, v akom vzťahu ste s danou osobou. Nižšie si podrobne rozoberieme niekoľko príkladov darčekov a to podľa vášho vzťahu k danej osobe.

Tipy na darčeky pre mužov podľa vzťahu

Darček pre manžela alebo priateľa

Výber darčeka pre manžela alebo priateľa rozhodne nie je žiadna veda. Nepochybne svoju polovičku potešíte všetkým, čo prakticky využije v živote alebo na relaxáciu počas dňa. Siahnuť tiež môžete po produktoch, ktoré využije v rámci svojich záľub – berte teda ohľad na to, či sa jedná o vášnivého fanúšika motorizmu, skúseného cestovateľa alebo oddaného fitnessáka. Samozrejme, trafiť sa do vkusu vášho manžela alebo priateľa musíte už vy sama.

Ste človekom, ktorý ho pozná najlepšie, takže by to pre vás mala byť hračka. Konečný dojem z darčeka tak záleží len od toho, ako dobre svojho priateľa či manžela poznáte.

Holiaci strojček

Jedným z najpraktickejších darčekov pre vašu milovanú polovičku je práve holiaci strojček – tento šikovný prístroj určený na osobnú hygienu totiž bude môcť využívať každodenne. Klasicky je predávaný aj s množstvom nástavcov, vďaka ktorým si bude môcť svoj vzhľad upraviť podľa svojich predstáv. K nemu môžete prikúpiť aj zopár náhradných holiacich hlavíc.

(alza.sk)

Pánsky parfém

Nebojte sa! Kvalitný parfém poteší aj mužské pohlavie. A každý dobrý manžel alebo priateľ si ho dozaista zaslúži. Niekedy však môže byť ťažké sa trafiť do tej správnej vône, ktorá by mu vyhovovala. Pokiaľ však už svojho partnera poznáte dostatočne dlho, výber tej správnej arómy nie je žiadny problém.

(notino.sk)

AKU náradie

AKU náradie nie je vhodným darčekom pre každého partnera. Pre vášnivého a šikovného domáceho kutila avšak môže byť tým najčarovnejším darom, ktorý ku svojmu sviatku či výročiu dostane. Vyberať môžete spomedzi širokého sortimentu nástrojov, preto je potrebné zistiť, ktorý z nich v jeho výbavičke chýba.

(allegro.sk)

Herné konzoly

Pre milovníka virtuálnej zábavy niet lepšieho darčeka než je najnovšie vydaná herná konzola. Pre neho to totiž nie je len obyčajný kúsok elektroniky, ale dlhé hodiny spoločnej zábavy so svojimi kamarátmi. Prikúpiť ku nej môžete aj zopár čerstvých herných noviniek, aby svoju konzolu využil naozaj naplno.

(planeo.sk)

Smart hodinky

Smart hodinky sú originálnym darčekom pre každého partnera – vďaka nim bude totiž vaša milovaná polovička vždy a všade načas. Nie je to však len bežný módny doplnok. Využiť ich môže aj na každodennú komunikáciu so známymi, ale aj ako šikovný budík – vďaka nim sa tak vyhne problémom s ranným vstávaním.

(okay.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,7*; zdroj: heureka.sk; 46 724 recenzií)

(4,6*; zdroj: heureka.sk; 2 204 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 75 369 recenzií)

(4,4*; zdroj: heureka.sk; 21 264 recenzií)

Darček pre otca

Na prvý pohľad sa môže zdať výber darčeka pre otca ako úplne jednoduchý proces. Ak sa však snažíte byť originálny, môžete naraziť na jeden problém. Obvykle to totiž vyzerá tak, že otcovia majú už všetko, čo potrebujú. Toto je však iba veľmi lacná výhovorka. Každý otec si zaslúži slušnú dávku pozornosti. Vždy je totiž možné nájsť niečo, čo by mu rozžiarilo oči a to bez ohľadu na to, či ho vidíte každý deň alebo žijete tisíce kilometrov od seba.

Najlepšou voľbou je výber daru zhodujúceho sa s jeho záujmami a koníčkami, ktorým sa vo voľnom čase pravidelne venuje. Vyberte tak na základe toho, čo naozaj miluje.

Rádio

Je váš milovaný otec pravidelným poslucháčom klasických či moderných rádií? Tak to ho rozhodne poteší kvalitné retro rádio s prvotriednym stereofonickým zvukom. Do darčekovej taštičky tiež môžete prihodiť tričko s logom obľúbenej rádiovej stanice, hudobného interpreta či milovanej hudobnej skupiny.

(electronic-star.sk)

Holiace súpravy

Kvalitné holiace súpravy potešia každého otca. Ide totiž o jeden z tých najpraktickejších darčekov, ktoré sú využiteľné na každodennú osobnú hygienu. Nezabudnite však zvoliť drahšiu a kvalitnejšiu značku, ktorá je overená zákazníkmi. To vám zaručí to, že aj všedný praktický darček bude príjemným prekvapením.

(notino.sk)

Gramofón

Je váš otec skúseným hudobníkom alebo veľkým fanúšikom klasickej hudby?
Tak tu nie je čo viac riešiť. Originálnejší darček, ako je gramofón, budete hľadať len márne. Je ideálnym nástrojom na spríjemnenie atmosféry počas všedných dní, ale aj počas špeciálnych rodinných udalostí a osláv. Prikúpiť tiež môžete kvalitný destilát alebo obľúbenú značku cigár.

(muziker.sk)

Pánske hodinky

Pánske hodinky sú jednou z najdôležitejších častí každého štýlového mužského outfitu. Kvalitným a trendovým hodinkám jednoducho nikto nepohrdne. Svoje využitie tak rozhodne nájdu v šatníku každého správneho tatka. Vďaka nim tak už pravidelnému meškaniu na dôležité stretnutia a rodinné slávnosti navždy odzvonilo.

(eobuv.sk)

Kniha

Pútavá príbehová kniha je nesmierne cenným darčekom pre každého knihomoľa. Ak chcete vybrať naozaj vhodný kúsok, oplatí sa ju kupovať predovšetkým na základe obľúbeného žánru, ale aj obdivovaného spisovateľa vášho tatka. Aby vaše darčekové balenie nebolo strohé, môžete prihodiť aj krížovky či sudoku.

(martinus.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,5*; zdroj: heureka.sk; 9 311 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 16 845 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 12 470 recenzií)

(4,8*; zdroj: facebook.com; 1 672 recenzií)

Darček pre brata

Vyberať darček pre vlastného brata by rozhodne nemalo byť nič ťažké. Pýtate sa prečo? Dôvodom je množstvo podobných čŕt, spoločne prežité detstvo a dlhoročné priateľstvo, vďaka ktorému s ľahkosťou prekonáte každú prekážku v živote. Ako súrodenci ste totiž vyrastali spolu, vďaka čomu poznáte jeden druhého prakticky najlepšie spomedzi všetkých členov rodiny.

Vybrať tak niečo originálne a zároveň užitočné by už nemal byť žiaden väčší problém. Zvoliť tak môžete niečo vtipné, originálne, spomienkové alebo personalizované – svoju kreativitu môžete jednoducho nechať pracovať na plné obrátky.

Bezdrôtové slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá nie sú len hlúpym výmyslom – v súčasnosti patria medzi najpredávanejšie druhy slúchadiel. Dôvod? Sú najvhodnejšie počas rôznych športových aktivít alebo aj počas učenia – kábel vám už zavadzať viac nebude. Ak teda chcete potešiť svojho brata, cesta bez drôtov je rozhodne tá správna.

(tpd.sk)

Herný ovládač

Ovládače určené na hranie hier potešia predovšetkým fanúšikov herných konzol a počítačovej techniky. Pomocou nich si bude môcť aj váš brat zahrať svoje obľúbené hry pohodlne a so štýlom. Ako darček sa hodia predovšetkým herné ovládače disponujúce originálnym prevedením, skvelou ergonómiou a pestrými motívmi.

(alza.sk)

Prenosný reproduktor

Kvalitné reproduktory sú povinnosťou každého správneho milovníka dobrej hudby alebo diskoték. Jedine vďaka nim si dokáže človek dopriať skutočný symfonický orchester priamo a to vo vlastnej obývačke. Pri výbere reproduktorov je dôležitý práve ich výkon a kvalita spracovania – vyberajte teda pozorne.

(andreashop.sk)

Športová výživa

Brat venujúci sa športu a zdravému životnému štýlu rozhodne ocení poriadnu dávku športovej výživy, ktorú dozaista využije počas svojho tréningu. Vyberať môžete zo širokej rady produktov s rôznymi výhodami alebo príchuťami. To ako sa však trafíte do chuti a gusta vášho brata je už len a len na vás.

(gymbeam.sk)

Outdoorová kamera

Kvalitné videonahrávky z ranného behu v priľahlom lesíku alebo počas nedeľnej cyklistiky v prírode poskytnú jedine kvalitné outdoorové kamery s dobrou výdržou batérie. Ak váš milovaný brat miluje outdoorové aktivity alebo šport, tak obdobná kamera ho rozhodne poteší. Týmto darčekom naozaj zabodujete.

(sportisimo.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,7*; zdroj: heureka.sk; 10 628 recenzií)

(4,7*; zdroj: heureka.sk; 16 772 recenzií)

(4,9*; zdroj: heureka.sk; 21 027 recenzie)

(4,7*; zdroj: heureka.sk; 30 378 recenzií)

Darček pre dedka

Každého správneho dedka poteší ako darček aj hocijaká maličkosť – a to napríklad aj spoločne strávený čas so svojimi vnúčatami alebo spoločný rodinný výlet. To ale neznamená, že mu nemôžete dopriať niečo, čo mu jeho život spríjemní a uľahčí. Na uľahčenie života môžu poslúžiť rôzne kozmetické doplnky, výživové doplnky, potrebné zdravotné pomôcky, praktické oblečenie či komfortné a pohodlné sedenie.

Pri výbere darčeka pre dedka odporúčame hlavne dopredu zistiť, čo mu v živote chýba a s čím by mu bolo potrebné konkrétne pomôcť. Vďaka tomu budete schopný sa s výberom darčeka trafiť priamo do čierneho.

Masážne prístroje

Starší ľudia sa častokrát vo svojom živote stretávajú s rôznymi druhmi bolestí. Skvelou pomôckou na boj s týmito problémami sú práve kvalitné a efektívne masážne stroje – tie totiž dokážu značne zlepšiť ich zdravotný stav a postaviť ich znova pevne na nohy. Ak váš dedko patrí medzi túto skupinku ľudí, tak s kúpou masážnej “mašiny” nič nepokazíte.

(drmax.sk)

Matrac/kreslo

Pohodlný spánok je pre každého človeka mimoriadne dôležitou záležitosťou, pričom u starších ľudí to platí dvojnásobne. Potešiť tak svojho dedka môžete aj formou novučičkého a mäkučkého matracu pre dokonalý komfort počas spánku. Siahnuť tiež môžete po pohodlnom kresle určenom na oddych počas dňa.

(e-matrac.sk)

Doplnky stravy

Podpora imunity či boj proti bolesti kĺbov, chrbta, nôh či svalstva je veľmi dôležitá a to predovšetkým u ľudí staršieho veku. Ak vám teda skutočne záleží na zdraví a komforte vášho dedka, rôznorodé doplnky stravy budú tým správnym darčekom ku jeho sviatku, výročiu alebo aj ako prekvapenie pod vianočný stromček.

(benulekaren.sk)

Starostlivosť o zuby

Aj starostlivosť o zuby a ďasná je u ľudí vyššieho veku veľmi podstatnou a potrebnou záležitosťou. Svojho dedka tak môžete potešiť radou kvalitných produktov na dentálnu hygienu alebo doplnkov na podporu zdravého chrupu a ďasien. Takýto praktický darček váš dedko rozhodne ocení nech sa deje čokoľvek.

(nazuby.eu)

Mobil pre seniorov

Každý dedko potrebuje pravidelne komunikovať so svojou rodinou a blízkymi. Nepochybne brilantným námetom na darček je tak práve mobil určený pre seniorov, ktorý disponuje veľkými tlačidlami a jednoduchým ovládaním.
Len vďaka nemu bude aj váš milovaný dedko môcť s vami komunikovať, nech sa už nachádzate kdekoľvek na svete.

(okay.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,7*; zdroj: heureka.sk; 29 320 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 40 recenzií)

(4,9*; zdroj: heureka.sk; 5 427 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 7 443 recenzií)

Darček pre kamaráta

Bez kamarátov a priateľov by sa nikto z nás nezaobišiel. Aj kamaráti si však rovnako zaslúžia menšiu pozornosť a to hlavne počas ich narodenín, menín či dokonca osláv ich úspechov v živote. Hodnota kamarátstva sa totiž neurčuje len podľa toho, či vám bol daný človek pevnou oporou v nezávideniahodných situáciách. Rovnako dôležité je aj tešiť sa z úspechov svojho kamaráta a byť hrdý na jeho šikovnosť a odhodlanosť.

Keďže ste priatelia, výber toho správneho darčeka môžete zabezpečiť predovšetkým vsadením si na istotu – a ňou sú darčeky podľa jeho záľub a koníčkov. Podstatné je hlavne prekvapiť ho niečím neobyčajným.

Hry na PC a konzoly

Hry na PC a konzolu ocení každý náruživý hráč počítačových alebo konzolových hier. Herný priemysel je v súčasnosti nesmierne pestrý, pričom ponúka množstvo hier z rôznych žánrov – môže ísť o závodné, akčné či nebodaj RPG hry. Vyberať by ste teda mali predovšetkým na základe toho, čo hráva váš kamarát zo všetkého najradšej.

(brloh.sk)

Fitness náramok

Fitness náramky patria v súčasnosti medzi tie najpopulárnejšie osobné doplnky. Pochvaľujú si ich športovci, ale aj bežní ľudia venujúci sa športu len príležitostne. Okrem fitness funkcií totiž častokrát nahrádzajú funkciu klasických hodiniek, budíka, ale aj módneho doplnku ku obľúbenému outfitu.

(insportline.sk)

Spoločenské hry

Príjemným a osviežujúcim darčekom sú aj spoločné hry, ktoré je možné si zahrať počas opršaných večerov s rodinou alebo priateľmi. Nech už sa jedná o vášnivého golfistu, pravidelného cestovateľa, skúseného kávičkára, šikovného športovca, domáceho kutila či hudobníka – spoločenské hry potešia skrátka každého.

(pantarhei.sk)

Powerbanka

Powerbanka je síce obyčajným, ale na druhú stranu extrémne užitočným darom, ktorý využije aj váš obľúbený kamarát. Vďaka nej sa jeho problémy s nabíjaním telefónu mimo domácnosti stanú minulosťou – o dostatok šťavy v telefóne, bezdrôtových slúchadlách či tablete tak bude mať vždy postarané.

(allegro.sk)

Termohrnček

Termohrnček je milým darom, ktorý zabezpečí vášmu kamarátovi možnosť mať teplú kávu, kakao alebo čaj vždy so sebou. Vylepšiť celkový dojem z daru môžete tým, že zvolíte termohrnček s jeho menom, venovaním alebo nejakým vtipným nápisom – pri každom dúšku svojho obľúbeného nápoja si tak na vás spomenie.

(bonami.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,5*; zdroj: heureka.sk; 2 424 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 15 287 recenzií)

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 9 773 recenzií)

(4,3*; zdroj: google.com; 24 recenzií)

Darček pre svokra

Najťažšie je rozhodovanie o darčeku pre vášho svokra. Niekedy sa totiž môže zdať naozaj nemožné zapôsobiť na svojich svokrovcov. To však ale neznamená, že by ste to nemali skúsiť. Každý dobrý svokor si zaslúži niečo zaujímavé a to bez ohľadu na to či sa poznáte len krátko alebo vo vašom živote už stihol zohrať významnú rolu.

Vsadiť môžete buď na jeho záľuby alebo v prípade dlhodobej známosti aj na spomienkové predmety – typickým príkladom je práve pestrý rodinný album, ručne zhotovený rodostrom alebo rodinná magnetka. Niečo takéto ho dozaista prekvapí a milo poteší. Ak mu však chcete venovať čosi praktickejšie, čítajte ďalej.

Pánska sada na holenie

Pánska sada na holenie je klasickým mužským darčekom z kategórie každodennej osobnej hygieny. Každý svokor totiž ocení praktické darčeky ako sú moderné holiace strojčeky, kvalitné žiletky, holiace peny, vody po holení alebo sady náhradných holiacich hlavíc. A to navyše v peknom balení a znamenitej kvalite.

(vivantis.sk)

Multitooly

Multitooly sú vhodným darčekom nielen pre každého kutila, ale rozhodne potešia každého vlastníka bytu či domu. Ide o skvelý praktický darček, vďaka ktorému si váš svokor bude schopný vykonávať jednoduché opravy sám a vyhne sa tak množstvu poplatkov na opravára. Vyberať môžete z rôznorodých prevedení,
ktoré obsahujú rôzne nástroje.

(muziker.sk)

Doplnky stravy

Doplnky stravy sú skvelým nápadom ako dať najavo vášmu svokrovi, že vám skutočne záleží na jeho zdraví, komforte a spokojnosti. Vyberať môžete zo širokej rady výživových doplnkov na podporu imunity či rôznych prípravkov určených na boj proti bolesti kĺbov, chrbtice, dolných končatín alebo svalstva.

(mojalekaren.sk)

Karafa s pohármi

Hľadáte pre svojho milovaného svokra originálny darček, ktorý je trvácny a navyše disponuje pamätnou hodnotou? Klasická karafa s pohármi je rozhodne tou správnou voľbou. Aby si váš svokor karafu s pohármi vychutnal plnými dúškami, tak môžete do darčekového balenia prihodiť aj kvalitný a chutný destilát.

(biano.sk)

Bytový textil

Každý svokor túži po útulnom príbytku a vy mu s tým môžete trochu napomôcť. Príkladom môže byť aj bytový textil, ktorý je síce nezvyčajným, ale zato nápaditým darčekom. Na skrášlenie a vytvorenie hrejivej atmosféry domova tak skvele poslúžia moderné závesy, štýlové záclony či rôznorodé dekoračné látky.

(mojnabytok.sk)

Nevybrali ste si? Skúste pozrieť na nasledovných e-shopoch

(4,8*; zdroj: heureka.sk; 9 909 recenzií)

(bez recenzie; katalóg nábytku a iných produktov)

(4,6*; zdroj: heureka.sk; 1 718 recenzií)

(4,9*; zdroj: heureka.sk; 30 962 recenzií)

Správny darček musí prekvapiť, ale aj zahriať pri srdci.

Ako ste sa mohli presvedčiť, výber darčeka nakoniec nie je žiadna veda. Postačí len porozmýšľať, čo má daná osoba rada, čo ju baví, čo potrebuje a čo by ju asi najviac ako darček potešilo. Výsledkom správne zvoleného darčeka nemá byť len prekvapenie, ale zahriatie pri srdci. Nezabudnite teda pridať k danému darčeku poriadnu dávku kreativity. Pevne veríme, že ste vďaka nám už našli ten správny dar pre vášho priateľa, manžela, otca, brata, dedka, kamaráta či svokra.

Páčil sa vám článok? Dajte nám vedieť 

5/5 - (4 votes)
NakupnyKompas.sk

NakupnyKompas.sk

- Prinášame reálnu skúsenosť -

Hľadáme, prekladáme (české, nemecké a anglické zdroje), objasňujeme a pýtame sa na rady zo strany odborníkov. Tvoríme pre vás obsah na rôzne témy. Snažíme sa prinášať reálnu skúsenosť aj od vás, našich čitateľov.

Plánujete si v blízkej dobe niečo kúpiť? Podeľte sa s nami o skúsenosti a ma Vás za to odmeníme.

9
8