Originálny a zároveň univerzálny darček je nepochybne stávkou na istotu – prekvapiť totiž dokáže naozaj každého príjemcu. Originalita darčeka je znakom toho, že sme si dali naozaj záležať pri jeho výbere a nevzali sme prvú vec, ktorá nám v obchode prišla pod ruku. Univerzálnosť samotného darčeka vám dáva zas záruku toho, že darček poteší danú osobu bez ohľadu na jej záujmy, vkus a preferencie. Prísť s nápadom spĺňajúcim obe tieto vlastnosti môže byť poriadne tvrdý oriešok – našim tipom sú štýlové pánske a dámske drevené hodinky s gravírovaním.

Drevené hodinky pre páry, dámy a pánov – potešiť dokážu naozaj každého

Drevené hodinky s gravírovaním sú jedinečným a štýlovým doplnkom, ktorý sa hodí k väčšine outfitov a možné ho je ľahko skombinovať s množstvom rozličných materiálov. Zaujať dokáže každého milovníka prírodných materiálov – tieto hodinky totiž kombinujú elegantnosť tradičných hodiniek s prirodzenou krásou kvalitného dreva. Navyše, možnosť voľby špeciálneho gravírovania dodáva hodinkám osobitý charakter. Takéto luxusné drevené hodinky tak môžu byť nielen praktickým doplnkom, ale aj štýlovým a originálnym prvkom, ktorý dokáže oživiť každučký outfit.

(bateson.sk)

Čo všetko dokážu ponúknuť drevené hodinky? Je toho naozaj veľa

Štýlové drevené hodinky s gravírovaním sú pomerne častou voľbou milovníkov prírodných materiálov a originálnych doplnkov. Ich osobitý štýl z nich robia špeciálny a originálny kúsok, ktorý dodáva eleganciu a šarm každému bežnému, ale aj formálnemu outfitu. Okrem toho však drevené hodinky s gravírovaním ponúkajú množstvo výhod. Prečo by takéto hodinky nemali chýbať aj vo vašej zbierke, resp. šatníku?

1, Šetrné k životnému prostrediu – jasná voľba ekologicky zmýšľajúcich ľudí.

Drevené hodinky sú skvelou voľbou pre tých zákazníkov, ktorí si nadovšetko vážia okolité životné prostredie a chcú čo najviac prispieť k jeho ochrane. Obrovskou výhodou drevených hodiniek totiž je, že na ich výrobu sú využívané obnoviteľné zdroje energie – konkrétne sa jedná o recyklované drevo. Na produkciu takýchto hodiniek tak nie je nutná ťažba nových stromov, čo podporuje zachovanie už existujúcich lesov. Znižuje sa tak negatívny dopad na prírodu. Okrem toho, výroba takýchto hodiniek má aj nižšiu uhlíkovú stopu v porovnaní s hodinkami vyrobenými z kovu.

2, Prírodný a originálny dizajn – jednoduchosť a prirodzenosť.

Drevené hodinky sú jasnou voľbou milovníkov prírodných a originálnych dizajnov. Každučký kus dreva má totiž svoju vlastnú kresbu, čo znamená, že žiadna dvojica hodiniek nebude nikdy rovnaká. Takáto dávka individuality pridáva hodinkám osobitosť a šmrnc, čo je veľkou výhodou oproti bežne predávaným modelom. Jedinečný a prírodný vzhľad sú tak jedným z dôvodov, prečo sú drevené hodinky vhodné k rôznym príležitostiam a rozličným štýlom odievania sa. Ich teplé farby a prírodný lesk pridávajú outfitu eleganciu a šarm, čím sa odlišujú od klasických plastových či kovových hodiniek.

Krásny dizajn hodiniek vám zaručí jedinečný štýl a osobnosť

3, Ľahké, pohodlné a teplé na dotyk – to sú všetko výhody prírodných materiálov.

Nosenie drevených hodiniek je mimoriadne pohodlné, pretože sú oveľa ľahšie ako klasické kovové prevedenia. Počas nosenia tak ani len nepocítite, že ich máte vôbec na ruke. Navyše samotné drevo je prirodzene teplé na dotyk, takže sa vyhnete aj chladnému pocitu na svojom zápästí v prípade nasadenia hodiniek. Rovnako sa nemusíte obávať toho, že si ich nechtiac zabudnete na slnku. Hodinky sa totiž vplyvom slnka nerozpália – z praktického hľadiska sú tak na tom hodinky zhotovené z dreva výrazne lepšie ako tie kovové.

4, Personalizácia hodiniek – hľadieť musíte aj na sentimentálnu hodnotu darčeka.

Personalizovaný darček zosobňuje váš vzťah s osobou, ktorú chcete obdarovať. V prípade drevených hodiniek sa jedná predovšetkým o špeciálne gravírovanie, ktoré samotným hodinkám dokáže dodať aj väčšiu sentimentálnu hodnotu. Drevené hodinky tak môžu disponovať vygravírovaným menom oslávenca, dôležitým dátumom, obľúbeným mottom, vtipným symbolom alebo kratučkou výstižnou správou. Takýmto darčekom sa tak viete podeliť o vaše pocity, ale tiež dať najavo aj to, že vám na danej osobe skutočne záleží.

5, Elegantný vzhľad zaručí využiteľnosť hodiniek aj pre formálnejšie outfity.

Drevené hodinky sú skutočným klenotom medzi hodinkami – ich výnimočný a elegantný vzhľad totiž pôsobí neodolateľne a rozhodne pritiahne zvedavé pohľady všetkých naokolo. Hladké a jemné drevo v kombinácii s precíznym spracovaním tvorí priam výnimočný neopozeraný doplnok, ktorý srší jednoduchosťou a hlavne eleganciou. Aj práve preto sú tieto luxusné drevené hodinky vhodné nielen na každodenné nosenie, ale aj k formálnejším outfitom. Počas nosenia vám navyše budú neustále pripomínať, že elegancia sa môže skrývať aj v tak jednoduchých veciach ako sú drevené hodinky.

Ideálna kombinácia dreva a vegánskej kože vás určite nenechajú chladnými

6, Hypoalergénne vlastnosti hodiniek zabránia alergickým reakciám.

Drevené hodinky s gravírovaním sú vynikajúcou voľbou aj pre tých zákazníkov, ktorí trpia alergiou na kov alebo rôzne iné materiály. Tieto hodinky sú totiž vyrobené z prírodného materiálu, ktorý je šetrný k ľudskej pokožke a neobsahuje žiadne chemické látky, ktoré by mohli nejakým spôsobom navodiť nepohodlie, podráždenie alebo nechcené alergické reakcie u ľudí s citlivou pokožkou. Okrem štýlového vzhľadu, originálnosti a elegancie sú tak navyše ešte aj hypoalergénne. A to sa rozhodne oplatí.

7, Univerzálnosť a výnimočnosť – darček pre každú príležitosť.

Drevené hodinky s gravírovaním sú vhodnou voľbou na obrovské množstvo spoločenských príležitostí. Jedná sa o skvelý nápad napríklad pre darček na 40-tku pre muža či ženu – samozrejme, drevené hodinky dámske a pánske môžete zakúpiť ku každému životnému jubileu. Rovnako ide aj o jedinečný a originálny svadobný dar – drevené hodinky pre páry dnes fičia. Využiť ich tiež môžete ako darček k promóciám či úspešnému ukončeniu maturity – mladí ľudia takýto štýlový doplnok rozhodne ocenia.

(bateson.sk)

Drevené hodinky s gravírovaním – potešte nimi svojich blízkych

Drevo je prírodný a teplý materiál, ktorý sa stáva každým dňom viac a viac populárnejším aj pri výrobe hodiniek. Svojou jedinečnou štruktúrou a farbou prináša každému jednému kúsku hodiniek čosi osobité a originálne. Navyše, vďaka precíznemu gravírovaniu sa jedná o skvelý svadobný dar, darček k promóciám či dôležitému životnému jubileu. Drevené hodinky pánske aj dámske srdce rozhodne potešia.

Páčil sa vám článok? Dajte nám vedieť 

5/5 - (3 votes)

– NÁKUP REALIZUJETE V E-SHOPE –

NakupnyKompas.sk

NakupnyKompas.sk

- Prinášame reálnu skúsenosť -

Hľadáme, prekladáme (české, nemecké a anglické zdroje), objasňujeme a pýtame sa na rady zo strany odborníkov. Tvoríme pre vás obsah na rôzne témy. Snažíme sa prinášať reálnu skúsenosť aj od vás, našich čitateľov.

Plánujete si v blízkej dobe niečo kúpiť? Podeľte sa s nami o skúsenosti a ma Vás za to odmeníme.

8
9