Pokojný spánok s CALM od Puravia

Doplnok stravy, ktorý vám pomôže prekonať nespavosť v noci. Zlepšite svoj spánok s produktom CALM od Puravia pre kvalitný nočný odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Vybraní testeri

Katarína, Bratislava

Jana, Stakčín

Tatiana, Bratislava

(puravia.sk)

Popis k produktu

(zdroj: puravia.sk)

Relax, pohoda, spánok. To je nový Calm, ktorý vám pomôže vypnúť myšlienky na všetky starosti a pripraví vaše telo aj myseľ na pokojný spánok. Nedarí sa vám večer rýchlo zaspať a ráno sa cítite unavení? Vyskúšajte túto najlepšiu kombináciu horčíka bisglycinátu, neurotransmiteru GABA a vitamínu B6 na uvoľnenie a kvalitný výdatný spánok, ktorý je dôležitý pre vašu dobrú náladu a energiu ďalší deň. Je to naša vlastná receptúra, ktorú vyvinula a zároveň je jej garantom funkčnosti a čistoty sama Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA.

Obsah balenia: 90 kapsulí

Dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly denne nalačno pred spaním

Krajina pôvodu: Česká republika

Ide o doplnok stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Doba expirácie vyznačená na obale.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho spánku a prekonať nespavosť? Tento produkt je určený pre všetkých, kto túži po pokojnom nočnom odpočinku a chce dosiahnuť zdravý spánok. Hľadáme 3 TESTEROV na otestovanie CALM MAGNESIUM + GABA + B6 od Puravia.

Vašou úlohou bude vyskúšanie produktu CALM a po ostestovaní zdieľať svoje skúsenosti na pekných fotkách na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Zároveň sa podelíte so svojimi skúsenosťami aj na stránke nakupnykompas.sk a e-shope puravia.sk.

Vo svojom príspevku použijete označenie @NakupnyKompas.sk a @Puravia (Facebook) alebo @NakupnyKompas a @puravia.cz (Instagram). Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Puravia” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Puravia.

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj. puravia.sk)

CALM MAGNESIUM + GABA + B6

Balenie obsahuje:

  • jedno balenie, 90 kapsúl

(puravia.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: pexels.com/Karolina Grabowska; Jonathan Borba; Jeshootscom

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám obal produktu, jeho užívanie a vzhľad kapsúl.