Očný krém pre všetky typy pleti

Nuance Caviar and Pearl očný krém obsahuje cenné zložky, ktoré pomáhajú redukovať vrásky, rozjasňovať pokožku a poskytujú intenzívnu hydratáciu. Jeho ľahká textúra sa ľahko vstrebáva a zanecháva pleť hladkú a sviežu.

Vybraní testeri

Ľubica, Piešťany

Jana, Hanušovce nad Topľou

Slavomíra, Nitra

Alena, Dolný Kubín

(drmax.sk)

Popis k produktu

(zdroj: drmax.sk)

Očný krém pre všetky typy pleti.

Multiaktívny očný krém s komplexom prírodných aktívnych látok pleť vypĺňa a vypína, pôsobí proti prejavom starnutia, chráni ju proti škodlivým vplyvom okolitého prostredia. Pôsobí proti tvoreniu vačkov pod očami. Extrakt z kaviáru pleť regeneruje, remineralizuje a pôsobí proti prejavom starnutia, extrakt z perál pôsobí proti prejavom starnutia pleti, obnovuje ochrannú bariéru pleti, regeneruje, rozjasňuje.

Cellular Age system – Patentované aktívne látky a extrakty pôsobia omladzujúco priamo v bunkách pokožky, čím je dosiahnutý ich najvyšší účinok. Patentované aktívne látky sú navrhnuté tak, aby sa navzájom podporovali a tým sa zväčšovala ich účinnosť.

Päť elementov pôsobenia NUANCE CAVIAR AND PEARL na pleť:

  1. Omladenie a rozjasnenie
  2. Lifting a vyplnenie
  3. Anti-ageing
  4. Výživa, regenerácia a hydratácia
  5. Ochrana

Aplikácia: Naneste malé množstvo krému na pokožku okolo očí. Jemne vklepávajte prstami, kým sa krém úplne nevstrebe. Pre dokonalý výsledok aplikujte na vyčistenú pokožku 2× denne, najlepšie ráno a večer.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Ak hľadáte kvalitný očný krém na zlepšenie vzhľadu jemnej pokožky okolo očí, redukciu vrások s vysokou účinnosťou a rozjasnenie tmavých kruhov pod očami, tak možno práve NUANCE CAVIAR AND PEARL očný krém od Dr.Max bude tou správnou voľbou.

Hľadáme 4 TESTEROV na otestovanie tohto očného krému pre všetky typy pleti.

Vašou úlohou bude starostlivosť o pokožku okolo očí podľa návodu v priloženom príbalovom letáku. Po ostestovaní zdieľajte výsledok na pekných fotkách PRED a PO so svojimi dojmami na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook.

Vo svojom príspevku použite označenie @NakupnyKompas.sk a @Lekáreň Dr.Max. Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Lekáreň Dr.Max” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a vyplňte krátky záverečný prieskum. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Dr.Max. 

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj. drmax.sk)

NUANCE CAVIAR AND PEARL očný krém

Balenie obsahuje:

  • 1x očný krém 15 ml,
  • príbalový leták.

(drmax.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: freepik.com/lookstudio; gpointstudio

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo upustite uzdu svojej fantázii. Ukážte nám rozjasnenie pleti a zlepšenie textúry pokožky okolo očí na krásnych fotkách PRED a PO.

Staňte sa našim testerom
Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Staňte sa našim testerom

Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Využite šancu spoznať nové značky a otestovať produkty zadarmo.

Získajte skvelé tipy pre svoju rodinu, priateľov a sledovateľov a to všetko v pohodlí vášho domova.

Viac info: Staň sa testerom

Súhlasy

Ďakujeme za váš e-mail. O nových produktoch na testovanie vás budeme informovať.