Kloubus – zbavte sa problémov s kĺbmi

Určený pre všetkých, ktorí hľadajú kĺbovú výživu pre bolesti kĺbov, svalov a pohybového aparátu. Ideálny pre športovcov, starších ľudí a všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a pohodlie.

Vybraní testeri

Marta, Slanec

Tomáš, Smolník

Zuzana, Snina

Marek, Sobrance

Zdenka, Kvačany

(kloubus.sk)

Popis k produktu

(zdroj: kloubus.sk)

Vďaka unikátnemu zloženiu a špeciálnemu spôsobu dávkovania ide o jeden z najsilnejších produktov na trhu. Ak hľadáte silný doplnok stravy pre Vaše kĺby, väzy a šľachy, je KLOUBUS to najlepšie, čo môžete na trhu zohnať. Za tým si stojíme.

 

Zloženie Kloubus

  KOLAGÉN – kolagénové peptidy

  Kolagén je jedným z najdôležitejších stavebných „kameňov“ ľudského tela a tvorí prevažne 30 % celkového množstva bielkovín v našom tele.

  GLUKOSAMIN – glukosamín sulfát

  Glukosamín je látka telu vlastná, nachádza sa v ňom teda v relatívne vysokom množstve. Tvoria ho reťazce prepojených cukrov a proteínov. Je hlavnou zložkou chrupavky.

  MSM – Metyl-sulfonylmethan

  Metylsulfonylmetán je vo vode rozpustná, biela kryštalická zlúčenina síry. Nachádza sa v každej bunke ľudského tela. Je obzvlášť koncentrovaná v v nervovom tkanive, pokožke, vlasoch a kĺboch.

  CHONDROITÍN – chondroitín sulfát

  Chondroitín sulfát je molekula, prirodzene sa vyskytujúca v našom tele a patriaca medzi muko-polysacharidy tzv. glykosaminoglykány. Glykozaminoglykány sa viažu na proteoglykány, ktoré sú dôležitou stavebnou súčasťou medzibunkovej hmoty chrupaviek.

  Užívanie Kloubus

  KLOUBUS najlepšie rozmiešajte v 200 – 250 ml pitnej vody s izbovou teplotou. Užívajte ráno alebo večer, najlepšie počas jedla alebo 15 minút po jedle.

  Koho hľadáme a vaše úlohy

  Ak ste športovcom, aktívnym jednotlivcom, máte sedavý životný štýl alebo sa zaujímate o svoje zdravie a chcete udržať svoj pohybový aparát v dobrej kondícii, tak práve pre vás je vhodný Kloubus. Hľadáme 5 TESTEROV na otestovanie kĺbovej výživy Kloubus.

  Vašou úlohou bude užívanie kĺbovej výživy podľa návodu v priloženom príbalovom letáku. Po ostestovaní sa podelíte na fotkách so svojimi dojmami na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Zároveň sa podelíte so svojimi skúsenosťami aj na stránke nakupnykompas.sk.

  Vo svojom príspevku použite označenie @nakupnykompas.sk a @Kloubus SK. Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Kloubus” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu, pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti, HOTOVO.

  Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Kloubus.

  Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

  Držíme palce 

  Čo obdržíte, ak vás vyberieme

  (zdroj. kloubus.sk)

  Kloubus – zbavte sa problémov s kĺbmi

  Balenie obsahuje:

  • 1x balenie Kloubus (30 dňová kúra; 9 g v dennej dávke)

  (kloubus.sk)

  Inšpirácia pre vaše príspevky

  (zdroj fotiek: vecteezy.com/dao_kp20226443; freepik.com/freepik; katemangostar)

  Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám ako si “vychutnávate” kĺbovú výživu pri športe, len tak doma, alebo pri jeho príprave. 

  Staňte sa našim testerom
Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

  Staňte sa našim testerom

  Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

  Využite šancu spoznať nové značky a otestovať produkty zadarmo.

  Získajte skvelé tipy pre svoju rodinu, priateľov a sledovateľov a to všetko v pohodlí vášho domova.

  Viac info: Staň sa testerom

  Súhlasy

  Ďakujeme za váš e-mail. O nových produktoch na testovanie vás budeme informovať.