Hydratačný pleťový krém a perlový prášok

Kvalitná pleťová starostlivosť s výhodou perlového prášku. Pomáha dosiahnuť hydratovanú a mladistvú pleť a zároveň ju chráni pred účinkami UV žiarenia. Vhodná pre rôzne typy pleti.

Vybraní testeri

Claudia, Banská Bystrica

Petronela, Michalovce

Tatiana, Bratislava

Jana, Galanta

Katarína, Stupava

(justpearls.sk)

Popis k produktu

(zdroj: justpearls.sk)

Skvelá výhodná kombinácia Just Pearls produktov zabalená v prémiovej darčekovej krabičke. Balenie obsahuje produkt s perlovým práškom 100% Pure Pearl Powder s bambusovým miešadielkom a Hydratačný Pleťový Krém s Perlovým Práškom a Kyselinou Hyaluronovou SPF 15.

V našom Just Pearls Hydratačnom pleťovom kréme preto okrem vami obľúbeného a overeného perlového prášku nechýba nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá je mimoriadne účinnou hydratačnou látkou, a preto je aj veľmi žiadanou zložkou v kozmetických výrobkoch. Preniká hlboko do epidermálnych vrstiev pleti a viaže na seba vodu, vďaka čomu vypína pokožku i drobné vrásky a pôsobí okamžitým anti-aging účinkom.

Ďalšou dôležitou zložkou, ktorú sme primiešali do Just Pearls Hydratačného pleťového krému, je vitamín E. Mimoriadne silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi, čím pomáha spomaľovať starnutie pokožky. Zmierňuje prejavy starnutia, vyhladzuje jemné vrásky a pleti navracia pružnosť a pevnosť.

Nepostrádateľnou a často podceňovanou zložkou pleťových krémov je SPF (Sun Protection Factor). Svoju pokožku treba chrániť pred nebezpečnými UV lúčmi, ktoré spôsobujú vrásky či nerovnomerné pigmentácie. Každodenná účinná ochrana pleti pred UV žiarením je jedným z najdôležitejších zbraní v boji proti vzniku známok starnutia.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnej starostlivosti o pleť s perlovým práškom. Vhodný pre rôzne typy pleti s ochranu pred UV žiarením. Hľadáme 5 TESTEROV na otestovanie Just Pearls Setu.

Vašou úlohou bude vyskúšanie pleťového krému a perlového prášku v praxi a po ostestovaní zdieľať výsledok na pekných fotkách PRED a PO so svojimi dojmami na stránke nakupnykompas.sk a sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook.

Vo svojom príspevku použijete označenie @Just Pearls (Facebook) alebo @justpearls_skcz (Instagram). Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Just Pearls” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Just Pearls.

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj: justpearls.sk)

Just Pearls Set

Balenie obsahuje:

  • 1x 30 g prášku Just Pearls
  • 1x 50 ml Just Pearls krému a bambusové miešadielko.

V Just Pearls sa správame ekologicky, produkty sú v obale zo skla s bambusovým viečkom.

(justpearls.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: vecteezy.com/Thanakorn Phanthura, YES Studio; freepik.com/ArtPhoto_studio

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám nanášanie krému a prášku Just Pearls a aký výsledok ste so setom dosiahli.