Brazílska káva – 100% Arabica

Bohatá jemná chuť s nádychom čokolády a orechov, sprevádzaná lahodnou arómou. Brazílska káva si zaslúžene získala svoje renomé a je nepostrádateľnou súčasťou svetovej kávovej kultúry.

Možnosť prihlásenia do:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Popis k produktu

(zdroj: coffeein.sk)

Táto káva pochádza od nášho brazílskeho dodávateľa káv Maxa. Max žije vo Viedni a začal dovážať brazílsku kávu od svojich kamarátov farmárov priamo z Brazílie. Vykupuje len tie najlepšie a najzrelšie výberové zrná, ktoré potom spracuje vo svojej vlastnej spracovateľskej stanici v Brazílii. Následne kávy posiela na export. Keďže s Maxom spolupracujeme už vyše 5 rokov, tak nám dodáva tú najčerstvejšiu a najkvalitnejšiu kávu, ktorú má.

Charakteristika kávy

 • Telo 3/5
 • Horkosť 4/5
 • Acidita 2/5
 • Sladkosť 5/5

Chuťový profil

 • Čokoláda
 • Oriešky
 • Karamel

Chuť kávy

Telo kávy je stredne silné, krémové. V chuti prevládajú čokoládové a orechové tóny s nízkym obsahom acidity. Dochuť kávy je sladká, sirupová, pripomínajúca bazu.

Pôvod kávy

Kávovníky sa pestujú v oblasti Minas Gerais, v nadmorskej výške 1100 – 1500 m n. m. Káva je spracovaná polo-mytou metódou. Pred exportom prechádza viacerými stupňami kontroly. Vďaka tomu sa k zákazníkovi dostane len zdravé a nepoškodené zrno najvyššej kvality.

Ďalšie informácie

 • REGIÓN: Minas Gerais
 • FARMA: drobní farmári z regiónu
 • ODRODA: Mondo Novo, Bourbon, Catuai
 • SPRACOVANIE: Pulped Natural – polo-myté
 • NADMORSKÁ VÝŠKA: 1100 – 1500 m n. m.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Pre všetkých milovníkov kávy, ktorí ocenia bohatú a vyváženú chuť s jemnými tónmi čokolády a orechov. Ideálna pre tých, ktorí preferujú jemnejšie a menej kyslé kávy. Hľadáme 10 TESTEROV na otestovanie brazílskej kávy.

Vašou úlohou bude vychutnať si kávičku plnými dúškami s rodinou alebo priateľmi a po ostestovaní zdieľať výsledok na pekných fotkách PRED a PO so svojimi dojmami na sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook.

Vo svojom príspevku použite označenie @nakupnykompas.sk a @Coffeein – Slovenská pražiareň kávy. Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Coffeein – Slovenská pražiareň kávy” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a vyplňte krátky záverečný prieskum. HOTOVO.

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Coffeein – Slovenská pražiareň kávy.

Ak všetko splníte produkt vám ostáva ZADARMO.

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj. coffeein.sk)

Brazílska káva – Brasil CERRADO DIAMOND

Balenie obsahuje:

 • 1x 200 g (zrnková káva)

(coffeein.sk)

Inšpirácia pre vaše príspevky

(zdroj fotiek: vecteezy.com/Srinrat Wuttichaikitcharoen; freepik.com/freepik; pexels.com/kholoud)

Nemáte nápady na svoje príspevky? Nechajte sa inšpirovať fotkami nižšie alebo nechajte priestor svojej fantázii. Ukážte nám váš pohodový deň s kávičkou, doma alebo vonku, s priateľmi alebo rodinou.

Môže to byť poľudnajšia prestávka s kolegami, pohodový deň na balkóne alebo terase s rodinou. Dôležité je, aby bol produkt na fotke jasne rozpoznateľný. 

Staňte sa našim testerom
Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Staňte sa našim testerom

Produkty ZADARMO, výmenou za recenziu

Využite šancu spoznať nové značky a otestovať produkty zadarmo.

Získajte skvelé tipy pre svoju rodinu, priateľov a sledovateľov a to všetko v pohodlí vášho domova.

Viac info: Staň sa testerom

Súhlasy

Ďakujeme za váš e-mail. O nových produktoch na testovanie vás budeme informovať.