Blueiron – výživový doplnok s obsahom železa – RECENZIE A SKÚSENOSTI

Vyvinutý so zameraním na posilnenie zdravia. Blueiron obsahuje látky, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu kostí, vlasov, nechtov, pokožky a funkcie nervového systému.

(avita.sk)

Popis k produktu

(zdroj: avita.sk)

Prémiový výživový doplnok z Fínska kombinuje vysokú dávku železa a kyseliny listovej s úžasnou chuťou severských čučoriedok. Každé balenie v sebe ukrýva dve hrste čučoriedok, ktoré sú plné antioxidantov, vitamínov E, C, B12, minerálov a tiež vysokého množstva betakaroténu.

Výnimočnosť tohto doplnku výživy spočíva v tom, že „Železo Fe3+“ obsiahnuté v produkte BLUEIRON je obalené vápnikovým polymérom, ktorý umožňuje telu vstrebať presne také množstvo, aké potrebuje. Má rýchly nástup účinku, nezaťažuje žalúdok a výborne chutí. Železo je jednou zo základných zložiek molekúl, ktoré zabezpečujú prenos kyslíka. Ak sa jeho množstvo v organizme zníži, dochádza aj k zníženiu produkcie hemoglobínu a ostatných látok, v ktorých sa železo nachádza.

Produkt BLUEIRON je vyhľadávaný pre tieto účinky:

  • liečba anémie z nedostatku železa
  • zvýšenie produkcie červeného krvného farbiva hemoglobínu
  • zlepšenie prenosu kyslíka v krvi
  • zlepšenie celkovej kondície u žien so silnou menštruáciou, pri vredovej
  • chorobe žalúdka, silnom krvácaní z hemoroidov, nádorových ochoreniach
  • čreva, u vegetariánov, ľudí s intoleranciou laktózy či celiakiou
  • zvýšenie výkonnosti, svalovej vytrvalosti
  • odstránenie vyčerpanosti a únavy (spôsobenej málokrvnosťou)

Vitamín E chráni pred oxidačným stresom. Vitamín C zvyšuje vstrebateľnosť železa. Zinok je stopový prvok, ktorý udržiava zdravie kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Vitamín B7, biotín, ovplyvňuje kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Vitamín B9, kyselina listová, je dôležitá pri tvorbe zárodočných tkanív v tehotenstve a normálnom vývoji nervového systému budúceho dieťaťa. Vitamín B12, kyanokobalamín, je dôležitý pre správnu funkciu krvotvorby.

Koho hľadáme a vaše úlohy

Blueiron je vhodný pre ľudí, ktorí potrebujú podporu svojho železa v organizme. Je ideálny pre osoby trpiace nedostatkom železa, čo môže spôsobiť únavu a vyčerpanie. Hľadáme 5 TESTEROV na otestovanie výživového doplnku z Fínska.

Vašou úlohou bude užívanie výživového doplnku podľa návodu v priloženom príbalovom letáku. Po ostestovaní sa podelíte na fotkách so svojimi pocitmi a dojmami na stránke nakupnykompas.sk, sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook a e-shope. 

Vo svojom príspevku použijete označenie @NakupnyKompas.sk a @AVITA – Vaše doplnky výživy (Facebook) alebo @NakupnyKompas a @avita_sk_cz (Instagram). Na začiatku svojho príspevku doplňte “V spolupráci s NakupnyKompas.sk a Avita” a nezabudnite na označenie “reklama”. Napíšte recenziu a pošlite nám odkaz recenzie na sociálnej sieti. HOTOVO.

5 testerov

produkt zadarmo

recenzia na e-shope; sociálnej sieti a nakupnykompas.sk

Produkt na otestovanie bol poskytnutý od Avita

Držíme palce 

Čo obdržíte, ak vás vyberieme

(zdroj: avita.sk)

Blueiron

Balenie obsahuje:

  • 1 ks; 330 ml (dávka na jeden mesiac)

(avita.sk)